Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто усилвател и DVD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авто усилвател и DVD

    Усилвателя е Tunder TCA-2080 2X80W цена 100лв* Мощност при 4 Ohm:2x80W* Възпроизвеждани честоти:10 Hz- 50 KHz* Ниво на входящия сигнал: 0.2~5.0V* Отношение сигнал/шум: >90 dB* Нискочестотен филтър(LPF): 30 Hz - 250 Hz* Високочестотен филтър(HPF): 60 Hz - 1.2 KHz* Усилване на бас честотите: 0~12 dB при 45Hz* Инпенданс на говорителите:2~16 Ohm* Размери Ш/В/Д: 230/55/255ммDVD Crown DVTV-53TB цена 200лвTouch screen,USB,Bluetooth,DVD,VCD,MP4,MP3,CD, TV,FM/AM,Stereo, опции за включване на камери за заден ход и още разни други неща които никога не съм ползвал.В комплекта има всички кабели,кабела за USB и дистанционното.Панела на ДВД-то е изпускан и се счупи подсветката, заменена е с диоди и в момента работи но когато удря баса и премигва леко дисплея. Принципно може да се направи да не мига но когато се слагаха диодите не ми се занимаваше да го правя. Има и две по тъмни части от дисплея в два от ъглите, това се дължи на не осветеност от страна на диодите. Ако някои реши да го взима хубаво е да си го види и прецени на място. Всичко друго работи без проблем.Ако някои вземе и двете на веднъж давам бонус кабела който е от ДВД-то до усилвателя.Нещата са на около 6 месеца, гаранция нямат защото не знам къде е. Някъде ми се моташе книжката на ДВД-то и кутията на усилвателя, ще ги потърся и ще пиша ако ги намеря.За сега обявата е само за София.Тел 0885522295
Working...
X