Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

F1 - след първият старт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    F1 - след първият старт

    Останах много доволен от това състезание. Видя се че няма огромна разлика между повечето отбори. Имаше изпреварвания, катастрофи, разочарования за предварително обявени фаворити, "избухвания" на аутсайдери. Ако и останалите състезания преминат по този начин, ни чака много приятни моменти и неизвестност до края. А удоволствието ще бъде пълно, ако накрая и нашите любимци победят. Честито на Бътън, първият победител!

    #2
    Ферари са проспали отново момента с надеждносттаочаквам те и Мерцедес да имат проблеми докато стартовете дойдат в Европане точно проблеми, а изоставане поради ресурса хвърлен в последните няколко старта на 2008иначе ми харесва как действа системата КЕРС :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Чудесно състезание Пък и беше писнало лидерите все едни същи лица.Все пак мен лично малкооооо ме дразнят долните големи спойлери, и съответно малките горни.....като дялкани в час по трудово Иначе определено обещаващ сезон, залагам на Баричело шампион......заслужава го вече
      Ползвайте мигачи!
      Sometimes I feel like screaming

      Коментар


        #4
        почна сеХамилтън - дисквалифициран в Мелбърн
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Sev написа:
          почна сеХамилтън - дисквалифициран в Мелбърн
          Как няма да се почне , тук вече никой неможе да отрече вината http://formula1.sportal.bg/news.php?id=5958
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Какво стана с Маса днес така и не разбрах , не излезе за втора бърза обиколка.
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              Atanas71 написа:
              Какво стана с Маса днес така и не разбрах , не излезе за втора бърза обиколка.
              Помислил, че с една бърза обиколка си е свършил работата, обаче ......http://formula1.sportal.bg/news.php?id=5977
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #8
                Stefanaki написа:
                Atanas71 написа:
                Какво стана с Маса днес така и не разбрах , не излезе за втора бърза обиколка.
                Помислил, че с една бърза обиколка си е свършил работата, обаче ......http://formula1.sportal.bg/news.php?id=5977
                Много тъпо , аз мисля че щеше да даде по добри времена от Кими
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Днес гледах ме поредния фарс наречен "Формула 1" Изобщо обърнаха всичко с краката нагоре. Трябваше ли да се измества състезанието толкова в края на деня , като се знае че следобедите са дъждовни. Бил съм 5 пъти в Сингапур там времето е сходно , е ми всеки следобед между 16-17ч вали дъжд и за 30-40минути става ад. Неадекватни действия на комисарите , пилотите стояха в колите 40 мин. за да им кажат че няма да има рестарт , пълна глупост. Трябваше да ги пуснат да направят още 10 обиколки и тогава с чиста съвест могат да прекратят надпреварата. Пълна глупост явно във Формула 1 има много хора които отдавна трябваше да се пенсионират. И накрая публиката си тръгна като попарена нямаше доволни и щастлив край.
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    Вероятно довални останаха ентусиастите, които по дупета се пързаляха. В интерес на истината, до сега не съм чувал и виждал да има половини точки във Формула 1. И това доживяхме.

                    Коментар


                      #11
                      daley написа:
                      Вероятно довални останаха ентусиастите, които по дупета се пързаляха. В интерес на истината, до сега не съм чувал и виждал да има половини точки във Формула 1. И това доживяхме.
                      Да доживяхме да видим и тази глупост 1.5 точки 0.5 точки.... А тези пичове се кефиха яко дето се пързаляха При тях заберязах че тези които си тежаха добре на местата [в смисъл попълните ] се пързаляха добре само на дупе , а тези дръгливите се търкаляха
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        Atanas71 написа:
                        daley написа:
                        Вероятно довални останаха ентусиастите, които по дупета се пързаляха. В интерес на истината, до сега не съм чувал и виждал да има половини точки във Формула 1. И това доживяхме.
                        Да доживяхме да видим и тази глупост 1.5 точки 0.5 точки.... А тези пичове се кефиха яко дето се пързаляха При тях заберязах че тези които си тежаха добре на местата [в смисъл попълните ] се пързаляха добре само на дупе , а тези дръгливите се търкаляха
                        Всъщност не е прецедент през 1982 Ален Прост печели с половин точка преднина пред Лауда

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          #13
                          Lestat написа:
                          Всъщност не е прецедент през 1982 Ален Прост печели с половин точка преднина пред Лауда
                          През 1982 в бг не се говореше за Ф1, а още по-малко и да се гледа. Но след като е било така преди над 25 години, към днешна дата е абсурдно. Нима сега ще можем да видим някой пилот да си бута болида за да пресече финалната линия?

                          Коментар


                            #14
                            поредната простотия на ФИАслед като се туткаха 4 дни с Хам и Мерцедес за наказание...сега осъзнаха, че преместването на състезанието в 17:00 местно време е грешка
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Sev написа:
                              поредната простотия на ФИАслед като се туткаха 4 дни с Хам и Мерцедес за наказание...сега осъзнаха, че преместването на състезанието в 17:00 местно време е грешка
                              Поне 3 часа по рано трябваше да е старта. Но за европейските зрители трябва да е комфортно и затова са омаловажили всичко друго. Поредната недомислица Знаем че става въпрос за много пари от реклами но също и видяхме как се убива едно състезание
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X