Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 летни гуми 14" - ПРОДАДЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 летни гуми 14" - ПРОДАДЕНИ

    MARANGONI VANTO 185/60/14 DOT 1205На дота пише 1205.Обявата важи само за София!Цена за две гуми 80лв.Търсете ме на ЛС или скайп. GSM: 0883464298
    Прикачени файлове

    #2
    Цената ли ви е висока , обявата ли не е наред нещо ?

    Коментар


      #3
      UP

      Коментар


        #4
        re gumi

        Ако ги дадеш за 100лв ги взимам колега.
        Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
        Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

        Коментар


          #5
          А не искаш ли за 10лв. да ти ги дам ?Ходи си купи нови 4 гуми за 400лв. , нема да ти ги дам за 100..

          Коментар


            #6
            Колега не се сърди, обаче уж продаваш 4 гуми от които може да се използват 3 и понеже няма как да се сложат 3 в крайна сметка остават реално погледнато само 2 гуми за реална употреба.Виж цената им тук: http://www.margel.info/lang_bg/tire.php?id=245.Сега виж какво пише за MARANGONI тук: http://www.margel.info/lang_bg/tires.phpИ сега си избери още една отстъпка: 7% при закупуване на 4 гуми или http://www.margel.info/lang_bg/news.php?id=21. И като се заиграеш с калкулатора излиза, че за 2 гуми с една година гаранция ще платиш 130лв.Сравни горенаписаното с твоята оферта и ще разбереш
            Цената ли ви е висока , обявата ли не е наред нещо ?
            За да не реагираш по този начин
            А не искаш ли за 10лв. да ти ги дам ?Ходи си купи нови 4 гуми за 400лв. , нема да ти ги дам за 100..
            Поздрави и успех с продажбата. :D
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #7
              Първо не продавам 4 гуми , а продавам 3 и другата я давам , щото за разлика от доста измамници никога нема да продам на някой колега дефектна гума.Едната гума 185/60 пише , че е 97лв. Тая отстъпка треа да е доста по голяма от 7% за да си земеш 2 за 130.НЯМАМ НАМЕРИНИЕ ДА СПОРЯ , НЕ НАСИЛВАМ НИКОЙ ДА ГИ КУПУВА... АЗ ГУМИ СИ ИМАМ.Иска да му дам 3 гуми за 100лв. при положение , че една от тях нова струва 97... са тва , че там има неква промоция си работа на фирмата , аз не съм фирма и такива промоции не мога да права.И като си платиш и доставката и тия 5% се едно ги нема...Вече има човек , който ще дойде да ги види и ако му харесат да ги вземе , на мене ми е се тая..

              Коментар


                #8
                уп

                Коментар


                  #9
                  Ъп

                  Коментар


                    #10
                    80лв. Ъп

                    Коментар


                      #11
                      75лв

                      Коментар


                        #12
                        ъп

                        Коментар


                          #13
                          Последно сваляне на цената 70лв. за двете

                          Коментар


                            #14
                            Ъп! Гумите може да се видят и на място!

                            Коментар

                            Working...
                            X