Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сензацията във F1-Brawn GP

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сензацията във F1-Brawn GP

    Незнам защото съм фен на Ферари или не,но тази квалификация нещо не ми хареса ...http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%...B0%D1%83%D0%BDПоместено в неподходящ раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    #2
    От друга страна, какво да каже великия световен шампион Хам Браво на Рос Брон! Чудесен баланс на автомобила и страхотно представяне!!!
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      Всичко ще си проличи в състезанието , кой какво предимство има . До колкото знам автомобила им е нередовен но FIA си затваря очите за сега за да не ощетява крехкия отбор на Браун. Сега е заведено дело и след излизане на решенишето на съда FIA ще забрани да ползват нередовно оформените дифозори. Но това ще забави нещата с поне два старта Всичко е политика :D
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Интересна квалификация.Отборът на Браун ми е симпатичен, но ще е интересно как ще са с издръжливостта. Друго интересно според мен ще бъде, че сега в челото ще са пилоти "калени" в здрави битки в средата. Писна ми от водачи дето не знаят как да изпреварват. Бътън, Барикело, Фетел, Кубица... с тези малки разлики между тях, мисля, че ще бъде интересно. Аз лично залагам на Фетел ( макар РБ да даваха дефекти при тестовете ). Алонсо е стара лисица и мисля, че може да додрапа до подиума.Засега промените сякаш имат положителен ефект.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Напълно заслужена победа Именно Рос Брон е човекът зад почти всички успехи на Ферари. Много се кефя от настоящото развитие на Ф1 - то опровергава всички, които се прекланяха пред "гения" на отделни личности без да отчитат техниката, която в този спорт е почти единствено важна.
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Хубаво състезание! Дано и останалите от сезона са такива!

            Коментар


              #7
              Да, наистина добро състезание, доста голям интерес имаше у мен.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Наказали са Ярно Трули за некоректно изпреварване на Хамилтън......аман

                Коментар


                  #9
                  Явор Митев написа:
                  Наказали са Ярно Трули за некоректно изпреварване на Хамилтън......аман
                  Трули си е виновен. Другия път да внимава.
                  Marea Weekend HLX Jtd 110

                  oO(_)____////____(_)Oo

                  Коментар

                  Working...
                  X