Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Северстал обяви цените на руските Фиати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Северстал обяви цените на руските Фиати

    Абсолютно точно бяха обявени цените на все още непроизведените руски фиати, които ще бъдат пускани на бреговете на Волга, но няма да имат нищо общо с производителя на предшествениците си правени от ВАЗ.Ръководството на гиганта Северстал и поделението му Северстал-Авто огласи информация за постигнато съглашение с FIAT Auto за производство в Русия на моделите FIAT Palio и FIAT Albea. Според тях през 2008 година обединението трбява да произведе 30 000 автомобила в завода ЗМА, като 10 000 от тях ще бъдат Palio а останалите Albea. Ценовата ориентация и за двата модела е 10 000 долара.Осигурен е необходимият обем от инвестиции от 18 милиона долара, както и 8 милиона долара за маркетинг в рамките на 3-4 години. Ро.нататъкх ще започне монтажът и на други модели, като първият от тях ще е FIAT Doblo.Веднага след огласяването на информацията акциите на обединението тръгнаха нагоре.
    Прикачени файлове
    Типо 1.6

    #2
    Този на снимката ми прилича на хибрид м/у Punto и Brava
    Пунто 1.7 Diesel `96 год.

    Коментар


      #3
      Мите, това Palio бе планирано да се произвежда само за ЮАР, а за Европа модела си остава стария и пикапа, на негова база - Strada!
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Re: Северстал обяви цените на руските Фиати

        Sluncho написа:
        Абсолютно точно бяха обявени цените на все още непроизведените руски фиати, които ще бъдат пускани на бреговете на Волга, но няма да имат нищо общо с производителя на предшествениците си правени от ВАЗ.Ръководството на гиганта Северстал и поделението му Северстал-Авто огласи информация за постигнато съглашение с FIAT Auto за производство в Русия на моделите FIAT Palio и FIAT Albea. Според тях през 2008 година обединението трбява да произведе 30 000 автомобила в завода ЗМА, като 10 000 от тях ще бъдат Palio а останалите Albea. Ценовата ориентация и за двата модела е 10 000 долара.Осигурен е необходимият обем от инвестиции от 18 милиона долара, както и 8 милиона долара за маркетинг в рамките на 3-4 години. Ро.нататъкх ще започне монтажът и на други модели, като първият от тях ще е FIAT Doblo.Веднага след огласяването на информацията акциите на обединението тръгнаха нагоре.
        с тези цени някой ден ние ще караме чисто нови автомобили :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Re: Северстал обяви цените на руските Фиати

          sev написа:
          с тези цени някой ден ние ще караме чисто нови автомобили :D
          И на мен така ми се стори първоначално. Обаче "Да ама Не".Ха към тази цена прибави разните му там МИТА, АКЦИЗИ, ДДС-та, ДПС-та, БКП-та и др. такива, както и печалбата на вносителя, транспорта до България и прочее и прочее па сметни крайната цена!Ха да са ни честити новите коли! Як офф стана май, а? Е, стана, ама се ядосвам!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Re: Северстал обяви цените на руските Фиати

            kiro_of_the_day написа:
            sev написа:
            с тези цени някой ден ние ще караме чисто нови автомобили :D
            И на мен така ми се стори първоначално. Обаче "Да ама Не".Ха към тази цена прибави разните му там МИТА, АКЦИЗИ, ДДС-та, ДПС-та, БКП-та и др. такива, както и печалбата на вносителя, транспорта до България и прочее и прочее па сметни крайната цена!Ха да са ни честити новите коли! Як офф стана май, а? Е, стана, ама се ядосвам!
            май е такакарай, ще го отложим с някоя друга година тогава
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              off:Да не си видял новия WV Passat и собственика да се е ъпгрейднал с емблемка на FIAT

              Коментар


                #8
                О Кики, по-реалистично е да караме след някоя година Сръбското Пунто... Zastava 10.Даже дизеларки ще правят.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Ами ще карат руснаците .... ни ще караме на куково лято с тези управници .... м....а им .... п.п. То и ние може да почнем да проризвеждаме, защо не - след 300 години !!!!
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Не че искам да кажа нещо лошо но 10000$ за автомобил правен в Русия никога няма да дам. Това са около16000лв. То за тези пари и сега можете да си вземете ново Punto. Освен това палиото на първата снимка е отвратително грозно. В сравнение с него първото Punto е като манекенка пред някоя баба от село, а пък Bravo-то все едно идва от бъдещето. Вижте за фейслифта нищо лошо не мога да кажа, много си е готина колата. И аз съм голям фен на Fiat но те май трябва да се позамислят за дизайна на някои от моделите им.
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар

                    Working...
                    X