Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/бартеросвам си музиката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/бартеросвам си музиката

    Тъй като искам да си закупя лети джанти си продавам музиката или я бартеросвам за 15" 4x98.Комплекта включва - басбокс, усливател и кабели!Мога да дам и захранващият кабел, но при монтирането без да искам като завивах болта за колана и се оголи самият кабел.След което го изолирах с изолирбанд за всеки случай!Ако някой го иска и него ще го дам!Говорителя е Pioneer TS-W307D4 закупен преди около 6 месеца и никога не е свирел до номиналната си мощност, защото усилвателя не може да я захрани!Кутията съм я купил отделно в магазин за автоозвучение и не съм я правил аз!Според продавача е около 65 литра.Размерите й са: дължина 505мм., широчина долу 395мм., широчина горе 265мм. и височина 363мм.Понеже говорителя ми е двуканален, а отзад на кутията иимаше само за един канал се наложи да изрежа и да сложа още едно гнездо за вторият канал!След което от вътрешната страна съм ги залепил със силикон за да е изолирано по-добре!Също така с говорителя ми дадоха някаква лента дето се лепи за самият говорител от вътре дето ляга на самата кутия също за по-добро уплътнение и да няма от къде другаде да влиза въздух!На снимките се вижда, че отзад за единият извод гнездото е по-голямо от другото и това аз съм го монтирал за улеснение ако искам да го свържа и 2-та канала или само на един!Усливателя е двуканален Boschmann XR-222.Усилвателя е купуван преди около 8 месеца, но беше монтиран в колата и не е работил докато не събрах пари за кутията и говорителя!Никога не е отварян и не е ремонтиран!Също така не е работел на max.!Хората, които ме познават, знаят, че не обичам да руша техниката си, а ми я поддържам!На самите линкове дето съм дал има и описание кой продукт колко вата в RMS е и колко в P.M.P.O.Също така и давам чинчовете "RCA GOLD" с музиката и захранващият кабел, който е 8mm2 с малък проблем описан в началото!Има си гнездо разбира се и монтирано както трябва!От началото на клемата на около 30см. и с бушон 30А!Ще кача и реални снимки по-надолу на компонентите!Давам и кабели 2x2.10mm2 от усилвателя към басбокса за двата канала.Музиката може да се чуе как свири в Перник ако имате път за насам!Ще се съглася за всичко да се разделя за 300лв.Надявам се да го оцените и да не ми спамите темата.Чисто и просто искам да си продам музиката и да си купя лети джанти, а не да се обръща темата в чат!Ето и снимките:

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    #2

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    Коментар


      #3
      колега защо тънкия син кабел си го вързал там за усилвателя ???
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #4
        Офтопик:Колега един съвет ако не продадеш музиката, отзад тия свръзки на тубата, ги махни и си ги направи като хората свръзки... щото така дори и да сложиш добър кабел ще губи мощност, и честотата няма да е толкова добра...
        Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
        Punto. 1.2 16v. 86hp+

        Коментар


          #5
          xtry написа:
          колега защо тънкия син кабел си го вързал там за усилвателя ???
          Колега понеже пуснах друг по-дебел кабел към усилвателя и този от чинчовете ми остана излишен.След няколко седмици си взех dvd и като се запали колата се показва син екран и надпис, че не може да се гледа.Свързах кабела от dvd-то към този и отвих леко болчето и така дадох постоянна маса и сега и в движение се гледа .
          fast_ghost написа:
          Офтопик:Колега един съвет ако не продадеш музиката, отзад тия свръзки на тубата, ги махни и си ги направи като хората свръзки... щото така дори и да сложиш добър кабел ще губи мощност, и честотата няма да е толкова добра...
          Колега ако не я продам ще си я направя .Просто тогава нямах време да я направя както трябва, но това лято ще се позанимавам.Ще запоя нужните кабели и т.н.

          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

          Коментар


            #6

            Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

            Коментар


              #7

              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

              Коментар


                #8
                Басбокса е запазен!

                Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                Коментар


                  #9
                  Басбокса все още се продава.

                  Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                  Коментар

                  Working...
                  X