Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За градовете с регулярни срещи

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За градовете с регулярни срещи

    Колеги и колежки, като модератор на тема "Срещи и мероприятия" има предложение към всички:Нека в градовете където има регулярни среши /ежеседмичи или ежемесечни/ да се пуснат теми както нашата - за Русе. Като там се посочи къде и кога се провеждат срешите и как да се познаят феновете, които са за първа среща. Това би помогнало на новите във форума да се ориентират. Нека всеки желаещ пусне тема за всеки един град, аз ще имам грижата темата да стане ’СЪОБЩЕНИЕ’ и да стои най-отгоре. Смятам че тематат трябва да е и заключена. Нека пусналите темата ми пишат на лична за да действам.ПоздравиИвайло
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #3
    Аз галасувах за отключена важна тема,според мен е най добър вариант,нещо както организацията в Алфа форума.Важни теми за основните градове и места където има срещи,коментарите в обикновенни от долу.Така хем няма да се задръстват важните теми,хем коментарите към не актуалните срещи ще си заминават по етапния ред.

    Коментар


      #4
      Аз мисля, че темата трябва да е Съобщение, заключено - отделно винаги могат да се създават теми с коментари по срещите или такива за всяка отделна среща, но ако се пишат в самата тема - тя се разводнява и се губи смисълът й.
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #5
        Съобщение - заключено - така се намира най-лесно и не се "разводнява" с коментари.
        TEMPRA 1.6 i.e. S

        Коментар


          #6
          И аз така мисля Съобщение - заключено
          Alfa Romeo 146 JTD

          Коментар


            #7
            Радвам се, че се оформи дискусия. Очаквам вече конкретните постове ....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #8
              Мисля че темата се изчерпа и я заключвам ... реши се за всички градове където има периодични срещи да се пуснат СЪОБЩЕНИЯ заключени. Затова за градовете където има срещи, а неса пуснати съобщения да се свържат с мен. ПоздравиИвайло
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар

              Working...
              X