Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Следобедни стартове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Следобедни стартове

    дист . 320-330 м Уното и Хюндай Купе 20-16 ...АЗ 2 колиУното и Ауди 80 1,8 карб с вал , олекотена .. Аз 3 коли Уното и Ауди А6 2,6 куатро ... Аз Уното и Ауди А4 1,8 турбо ... 2 старта - равни и после 2-3 коли Аз Имам клипчета , но не мога да ги качвам ...ако някой изяви желание да помогне , ще му ги дам П.П. аз съм 1,5 карб - бившо моно

    #2
    нещо против да ми пратиш клипчета. Сигурно няма да мога да ги кача, щом ти не можеш, но ми е много любопитно...После, който иска аз мога да му ги пращам...естествео ако не ти е проблем и-мейл divaka_bravo@yahoo.com
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Ето клипчетата http://upload3.putfile.com/videos/20...2016443796.wmv

      Коментар


        #4
        Re: Следобедни стартове

        jorko написа:
        дист . 320-330 м Уното и Хюндай Купе 20-16 ...АЗ 2 коли
        на Биляна (Coupefx) купето ли

        Коментар


          #5
          Re: Следобедни стартове

          pugsy написа:
          jorko написа:
          дист . 320-330 м Уното и Хюндай Купе 20-16 ...АЗ 2 коли
          на Биляна (Coupefx) купето ли
          да :D

          Коментар


            #6
            ех тези 1.5 унота

            Коментар


              #7
              Уното Ауди А6 2,6 куатро Браво!

              Коментар


                #8
                Първо искам да те похваля, браво за ентусиазма На 320-340м толкова, почти нормално е да ги биеш, въпреки че колите са около 150коня(и А6-цата и А4-ката...)А на 400м как ли ще стоят нещата, щото ми се струва че доста бързо те настигат към края П.С. Правил ли си някакви подобрения на колата ти и от къде са снимките

                www.bmwpower-bg.net

                Коментар


                  #9
                  SummonedToDIe написа:
                  Първо искам да те похваля, браво за ентусиазма На 320-340м толкова, почти нормално е да ги биеш, въпреки че колите са около 150коня(и А6-цата и А4-ката...)А на 400м как ли ще стоят нещата, щото ми се струва че доста бързо те настигат към края П.С. Правил ли си някакви подобрения на колата ти и от къде са снимките
                  там няма място за 400 м , но като отворят Божур и там ще ги пробвам същите коли . Не ме настигат толкова бързо , колкото изглежда . Колата е с карбуратор

                  Коментар


                    #10
                    Уното е номер едно...
                    forza forever

                    Коментар


                      #11
                      Уно Рулез..... е сега колега ако дадеш акъл и кво да пипна по моето, разбира се без поставяне на турбо и смяна на вал, та да го засиля малко! Като начало мисля да му сложа един конус и да махна катализатора, е може и нова генерация но по-напролет. Колицата е 1.5 пълен инжекцион!
                      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                      Коментар


                        #12
                        jorko написа:
                        там няма място за 400 м , но като отворят Божур и там ще ги пробвам същите коли . Не ме тастигат толкова бързо , колкото изглежда . Колата е с карбуратор
                        Добре де, има ли подобребия някакви и къде се намра мястото на кеоот сте се пуснали

                        www.bmwpower-bg.net

                        Коментар


                          #13
                          SummonedToDIe написа:
                          jorko написа:
                          там няма място за 400 м , но като отворят Божур и там ще ги пробвам същите коли . Не ме тастигат толкова бързо , колкото изглежда . Колата е с карбуратор
                          Добре де, има ли подобребия някакви и къде се намра мястото на кеоот сте се пуснали
                          ми карба й е подобреното , ни вал има , ни нищо ... а за мястото какво значение има ? Искаш да гледаш ли ?

                          Коментар


                            #14
                            jorko написа:
                            ми карба й е подобреното , ни вал има , ни нищо ... а за мястото какво значение има ? Искаш да гледаш ли ?
                            Ако е някъде из София, бих искал да видя...ама ми се струва че е някъде в провинцията... Затова питам...

                            www.bmwpower-bg.net

                            Коментар


                              #15
                              SummonedToDIe написа:
                              jorko написа:
                              ми карба й е подобреното , ни вал има , ни нищо ... а за мястото какво значение има ? Искаш да гледаш ли ?
                              Ако е някъде из София, бих искал да видя...ама ми се струва че е някъде в провинцията... Затова питам...
                              София иначе , ако някой има затруднения със гледането , клипчетата са и тук .. http://jorko.alfaromeo-bg.com/Uno%20vs%20A418Turbo.WMV http://jorko.alfaromeo-bg.com/Uno%20...vs%20Coupe.WMV

                              Коментар

                              Working...
                              X