Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава Се Фиат Пунто Бартер нова цена Продадена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава Се Фиат Пунто Бартер нова цена Продадена

    Дата на производство май 1995 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 55 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 145000 км Цвят Тъмно сивОсобености: Външен Вид2(3) Врати, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Центр. заключване, Затъмнени стъкла с Американско фолио с 5 години гаранция , Подлакътник - барче , Спортен Волан, мини Дефлектори на 2те врати , Бленди на Фаровете, подсилени крушки на фаровете - бял цвят, Ляти джанти и не на последно място перфектно СД пайнер Дех-П5700МП с дистанционно , Добро музикално оформление и колони ,както и Подарък 4 гуми 13-ки (2 зимни и 2 всесезонни с железни джанти ). Колата е карана от непушач ! Техническа Част:В Отлично Състояние ! Това не подлежи на съмнение , при желание всеки, който иска може да се убеди в това . Сменени като се почне от основните : масло,ремъци, филтри , реглаж на предница след смяна на Цялата предница (амортисьори - двата газово-маслени, накладки, предни лагери за главини , външни накрайници , тампони на Макферсон, гарнитура за глава , гумички на клапани , гарнитура за капак ) . Отново повтарям , че който се усъмни в едно от горепосочените сменени консумативи , може да се свърже с мен , за оглед на място от негова страна и потвърждение нагледно ! Всичко е сменено съвсем наскоро ! Откъм Документи колата е изрядна , платена гражданска , технически преглед , според мен , това е Наистина една добре поддържана кола , остава Вие да се убедите в това !Ето и снимки :http://www.snimka.bg/album.php?album...132612Цена 3000 лв Цена за бартер 3500 лв. съгласен съм за чист бартер или с 500 лв доплащане от моя страна за Браво пунто мк2 , тигра , или алфа 146 ,не отказвам и други предложениятел. 0886126400София
    Прикачени файлове

    #2
    q

    Колега ,какво ти има на предния капак и на броните Тапицерията как е?
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      когато купих колата от Италия , я получих така с този капак ,не ми се занимава с него ,времето ми е малко натоварено , а броните с една боя , или един силиконов спрей от мен и ще лъщят като нови , тапицерията е много запазена, единственото което планирах е едно пране на седалките като се затопли малко

      Коментар


        #4
        БРАВА С КЛЮЧ
        Каква е максималната скорост при секса?
        - 68, защото при 69 се обръщате.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            аиде малко по реално бе колеги 95 та година без климатик на 150 хил км реални или не.. :D за 3500лв... мк2 с климатик след 2000г. вървят по 4 ри хилки.. разбирам ,че всеки иска си земе парите за колата ама вече видях 20 теми с изхвърлени цени.. и все пак колата е хубава успех с продажбата ...
            Fiat Punto 1.2 75hp 95.

            Коментар


              #7
              Виж сега колега всеки иска да си купи кола , евтина и как се вика "сядаш , караш и не мислиш за каквото и да било " . Така ли е ? Пунтото вярно е без климатик , и е 95 но това знаеш ли че ще го установиш Само и Единствено по документи ??? мисля че съм се постарал що годе да изглежда добре визуално , но най-поддържана е по отношение на Ходовата част , а това е най-важното за автомобила . Аз лично давам гаранция ,че Фиата няма да тропне скръцне или нещо по нея да се счупи поне 1 Година . Който иска да я вземе - добре ще направи и ще се убеди в това , който не иска - вместо да Спами темата ,спокойно може да я подмине ,ако нещо не му изнася , всеки е наясно с цените на автомобилите ,така че коментарите и критиките тук са излишни

              Коментар


                #8
                Виждат ми се много като пари . Не че нещо , но всеки си преценя. Успех!
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #9
                  nikolay_velinov написа:
                  Виж сега колега всеки иска да си купи кола , евтина и как се вика "сядаш , караш и не мислиш за каквото и да било " . Така ли е ? Пунтото вярно е без климатик , и е 95 но това знаеш ли че ще го установиш Само и Единствено по документи ??? мисля че съм се постарал що годе да изглежда добре визуално , но най-поддържана е по отношение на Ходовата част , а това е най-важното за автомобила . Аз лично давам гаранция ,че Фиата няма да тропне скръцне или нещо по нея да се счупи поне 1 Година . Който иска да я вземе - добре ще направи и ще се убеди в това , който не иска - вместо да Спами темата ,спокойно може да я подмине ,ако нещо не му изнася , всеки е наясно с цените на автомобилите ,така че коментарите и критиките тук са излишни
                  Съжелявам за сапама ,но аз се пак да си кажа ,че се вижда че си я правил колата и си се грижил но бога ми кои не го прави ? ся всеки може да взема някое пунто за 1500 и да сменя 1 ремак и филтри накладки и да му сложа нови фарове и да му искат 5 бона от толкова много далаверажии на края нема да има кои да се върже.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 . Нищо лично
                  Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                  Коментар


                    #10
                    Колеги не говорете глупости моля Ви ! Следя обявите и видях Голо Пунто същата година и мощност за 3300 без никакви , ама Никакви екстри и то нерегистрирана и човека си я продаде , ето че някой е решил , че тази кола е била хубава и си е струвало парите

                    Коментар


                      #11
                      В България Кой не живее от Далавери ?

                      Коментар


                        #12
                        малко жиеят от тях , и много се опитват ся то има балъци дето са купвали ,но уж тука в тоя форум е напраен да не се лъжем според мен никои нормален няма да даде 3500 за кола без клима . при полужение че за 4 ри хилки си земе след 2000 г с доста повече екстри и все пак има хора дето не даржат много на тия неща като мене :D тфа е мое лично мнение спирам да ти спамя :D:D
                        Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                        Коментар


                          #13
                          а Що бе спами си , как се вика "мене ми пука на шапката " ,при това ми е весело

                          Коментар


                            #14
                            UP аиде успех с продажбата
                            Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                            Коментар


                              #15
                              Адаш, къде виждаш показанията на бордовия компютър?
                              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X