Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ексцентрични болтове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ексцентрични болтове

    Колеги интересуваме някои дали е купувал ексцентрични болтове...с помоща на които може да се слагат джанти с размер 4х100 на главина 4х98...?Ако да от къде и колко кинти?В пловдив има ли магазин където се предлагат?Благодаря предварително!!!!
    ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
    Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

    #2
    Re: Ексцентрични болтове

    Не съм чул да има 98-100 обаче знам че колите тресат от подобни болтове !продай джантите няма друг начин
    Bravo GT 1.8

    Коментар


      #3
      Re: Ексцентрични болтове

      mufa_bg написа:
      Колеги интересуваме някои дали е купувал ексцентрични болтове...с помоща на които може да се слагат джанти с размер 4х100 на главина 4х98...?Ако да от къде и колко кинти?В пловдив има ли магазин където се предлагат?Благодаря предварително!!!!
      Колега невярвам някой да си сложи главата в торбата и да продава такива болтове за джантите. Има разни стругари които за пари и майка си ще продават правят такива болтове без да мислят за риска който представлява това "изобретение" Съветвам те да не да не слагаш такива болтове това крие голям риск. Има рацери които не мислят и чул недочел разправят как ставало с ексцентрични болтове Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 . По-добре продай джантите и си купи на 98 каре. С някои неща може да се направи някакъв компромис но с това не
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Аз като човек който си искарва хляба със стругарство ти казвам да не се занимаваш с глупости,тоя зглобка в колата ти не е шега работа. ПП:досега не съм чул колега да е "продал" майка си.
        Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

        Коментар


          #5
          Тия болтове ги има тука тука в София ги има.30-на кинта е комплекта,ОБАЧЕ преди когато си търсех джанти си бех намерил едни много яки,бяха обаче 4х100,в гумаджийницата в която се продаваха като видяха че ги искам за фиат ми казаха че не е добра идея,но ще ми ги качат с въпросните болтове ако искам но от там нататъка не поемат никъкви отговорности.Склонен съм да им вярваям,защото си мисля че тази заменка си е чисто побългаряване,тъп компромис.Секи сам си преценява.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Така че си търси джанти 4х98 и не се вкарвай във филми ако ти е мил живота.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Shadowandust написа:
              Аз като човек който си искарва хляба със стругарство ти казвам да не се занимаваш с глупости,тоя зглобка в колата ти не е шега работа. ПП:досега не съм чул колега да е "продал" майка си.
              Е не се засягай колега , за това съм писал "Има разни стругари" като изключвам голяма част от тях , които си вършат съвестно и качествено работата
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Който не знае за какво става въпрос е по-добре да си замълчи и да не се излага Мой приятел кара с такива болтове доста време вече Болтовете по ниюо не се различават от обикновените с изключение на конуса , който им позволява да се нагодят ! По-опасно е с обикновени болтове да мъчиш да сложиш 4х100 на 4х98 главина и да ти хванат 3-4 резби от колкото тези.Айде вийте болтовете и ми кажете кое по-точно им е опасното Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

                Коментар


                  #9
                  NqKvo_GaDno написа:
                  Който не знае за какво става въпрос е по-добре да си замълчи и да не се излага Мой приятел кара с такива болтове доста време вече Болтовете по ниюо не се различават от обикновените с изключение на конуса , който им позволява да се нагодят ! По-опасно е с обикновени болтове да мъчиш да сложиш 4х100 на 4х98 главина и да ти хванат 3-4 резби от колкото тези.Айде вийте болтовете и ми кажете кое по-точно им е опасното Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                  Браво Естествено че знаем за тези болтове колега съжалявам че не си разбрал защо сме против
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар

                  Working...
                  X