Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко литра в час?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко литра в час?

    Една питанка отностно харченето на красивите ни италианки!Винаги съм се питал колко ли се харчи в час когато колата е на престой?Веднъж попаднах в едно задръстване към банско (не градско) и висях там 4 часа!И ми хрумна колко ли ще издържа преди да ми свърши горивото (а си беше зима ) започнах да се притеснявам за оцеляването ми!И от тогава бях решил да си напълна колата и да изкарам 4 часа(примерно) и да засеча да знам със сигурност!Чувал съм цифри някъкви ама никой незнае а са само предположения!Ама все не ми се прежалват така пари на вятъра
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Малко като за трактор ми звучи - нали техния разход се мери с л/час))И аз съм се питал често същото, мисля, че при мен е около литър.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Малко ми се струва тов 1-1.5л/чСпоред мен е малко повечко около 3 поне!Все пак двигателя за да поддържа режим е необходимо повече горино-ще излезне по на сметка да си грея вода :P :P това са поне 60л вода на 80 градуса - по добре от бойлер и то замо за .88ст (1л. газ) :P Това е в кръга на шегата :P :P Мисля някой ден да го направя та да имаме точни резултати!Ако е 1л/ч няма толкова много да се набутамДано да е така!!!Вече май няма да изгасвам двигателя ако трябва да чакам някой 20мин(примерно)-особено зимата!!!
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар

      Working...
      X