Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.2 60hp vs Astra 1.4 60hp vs Civic 1.3 75hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto 1.2 60hp vs Astra 1.4 60hp vs Civic 1.3 75hp

    Двете гонки се състояха тази вечер на мокрото, после се пуснаха и помежду си... Иска ми се да пробваме и на сухо време, вярвам, че ще има някаква разлика... Хайде залагайте, кой-кого Не се залъгвайте, че понеже съм пуснал темата съм победил... Но може пък и така да е, нали ? :D Астрата срещу сивика също ми беше интересно, въпреки че крайния резултат ми беше пределно ясен...

    #2
    за пунтото и астрата видях резултата .. за сивика ми е инт мисля че си паднал от него обаче ..... пък и за сивика и астрата ..... там е ясно
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      Сивика ще ви бие и двамата.
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        westdogg написа:
        Сивика ще ви бие и двамата.
        +1 ама да не забравяме, че и шофьора е важен
        Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
        Punto. 1.2 16v. 86hp+

        Коментар


          #5
          Може би заради шофьора, ама през цялото време до към 140 малко по малко си ускорявах по-бързо от сивика, после спрях да натискам...Астрата беше пределно ясно, че ще падне от Сивика, или поне за мен беше пределно ясно - доста по-сериозно я дръпнах...п.п. Да не забравям подробността, че ми бяха меки гумите и маслото ми е много малко...п.п.2. Със сивика се пуснахме 2 пъти и 2та пъти резултатът беше един и същ...едит:п.п.3 Пускал съм се срещу 2 сивик седана, не знам с какви двигатели бяха (правеха гонка и аз се включих на околовръстното в бс) и чак на трета към 130 единия ме изравни и изпревари, другия доста по-късно - когато вече наближавах максималната си скорост... явно единия е бил 1.3, а другия по-мощен...

          Коментар


            #6
            еййй опасни са тея фиатки :D

            Коментар

            Working...
            X