Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Софийските фенове - място за срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Софийските фенове - място за срещи

    Колеги, поради раздвижването по темата за седмичните срещи на софийските фенове, предлагам да си дадем гласа в една анкета и да се оформи крайния вариант на мястото и часа )Ако изберете - друг ден и час или друго място, моля дайте предложенията си като отговор по темата предварително Благодаря за активността Ви Промененно по молба на Ивайло - х 1/9 за период от 30 дни или до вземане на решение.Промяна направена от Ивайло /ivo/
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #3
    Mitko написа:
    Бих искал да се запази традицията срещата да е в Сряда. Иначе бих искал и веднъж в месеца да има нещо като weekend среща.
    Аз предпочитам да е в края на работната седмица - Петък вечерта, защото тогава мога да приключа работа по-рано, а през седмицата често ми се случва да приключвам работа към 20:00 часа, а тогава вече съм твърде уморен.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар


      #4
      вие не гледате ли шампионска лига в сряда ???или срещата не продължава до 21.45 ????
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #5
        а защо трябва да се делим, ако искате пуснате и една анкета в ланчия форума, защото колкото повече, толкова по-весело, а и отдавна искаме да сменим мястото, защото това еко писна вече,аз мога да дам предложение за Студенски град - заведения бол, място бол, паркинги бол, макар, че и фреди е много добър вариант
        www.lancia-bg.com
        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
        Lancia Lybra 20v

        Коментар


          #6
          идеята ти е перфектна !!!! сега ще постна темата и там притеснявам се обаче дали Фреди няма да ни се окаж тесничко
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #7
            петък 20:00 - според мен е доста неудобно.Аз лично петък не мога да идвам.........

            Коментар


              #8
              Колеги,подкрепям идеята да се виждаме всяка седмица,ама лично на мене петък не ми е най удобния ден.Аз работя и в събота,а съм и семеен човек,та петъка ми се явява нещо като ден(вечер) за укрепване на семейството.Но ако се наложи-бих се радвал да присъствам на подобна сбирка.Макар и в петък.

              Коментар


                #9
                Я кажете кога ще се видим
                Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

                Коментар


                  #10
                  Колеги до кога ще е валидна анкетата, нека се организираме, така че другата седмица да се срещнем

                  Коментар


                    #11
                    За съжаление твърде малко хора са гласували - колеги, моля ви за повече активност - това наистина е важно за форума.
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #12
                      blondy_driver написа:
                      Колеги до кога ще е валидна анкетата, нека се организираме, така че другата седмица да се срещнем
                      Колеги, поради раздвижването по темата за седмичните срещи на софийските фенове, предлагам да си дадем гласа в една анкета и да се оформи крайния вариант на мястото и часа Smile)Ако изберете - друг ден и час или друго място, моля дайте предложенията си като отговор по тематапредварително Благодаря за активността Ви WinkПромененно по молба на Ивайло - х 1/9 за период от 30 дни или до вземане на решение.Промяна направена от Ивайло /ivo/
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #13
                        Zaphod написа:
                        За съжаление твърде малко хора са гласували - колеги, моля ви за повече активност - това наистина е важно за форума.
                        еми явно гласувалите са тези които смятат да дойдат евентуално на въпросната среща !!! какъв е смисъла да гласуват такива заради самият глас,а всъщност да не им пука
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #14
                          Резултатите от анкетата са следните:При тази активност и относително малкия брой гласове, предлагам да спрем до тук с обсъждането и да оставим темата отворена. Фреди не е кой-знае колко голямо. Тъй че може да се срещаме когато ни е удобно. Дали в Петък ще има 3ма .. или в Сряда 5’тима е без значение. На фона са "изключителния" интерес предлагам да се решава за всяка среща по отделно.Понеже този петък явно ще пропадне, направо да решаваме за другата седмица. Поемам ангажимента да резервирам места за ден и час в който ще има повече от един човек ( без мен и Албена) Очаквам предложенията Ви до Понеделник сутринта.
                          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                          Коментар


                            #15
                            Mitko написа:
                            Бих искал да се запази традицията срещата да е в Сряда. Иначе бих искал и веднъж в месеца да има нещо като weekend среща.
                            Аз да попитам, какво стана с идеята за месечни среши с пре(с)пиване на хижа на Витоша, защото мислех да идвам на тях, нищо, че съм от Кюстендил. Ако ме приемате естествено?
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар

                            Working...
                            X