Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жмуляци, карайте внимателно - зима е!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жмуляци, карайте внимателно - зима е!

    Преди малко на Раковска един пасат бутна една жена на пешеходната пътека, баш пред очите ми - аз бях зад него. Много се нервирам от такива гледки - хич не ми действат добре, дайте да караме по-внимателно... За цялата сутрин обиколихме с колегата към 40 км, тук-там пръска я дъжд, я сняг, мокро е, има дупки навсякъде, улиците не са почистени и има купчини с мръсен сняг отстрани на пътя... За това време два пъти ме засякоха, видях безброй нарушения, аз самия направих няколко няма какво да си кривя душата, но кола да влиза в насрещното на натоварен булевард, или ... вече не знам какъв пример да дам - ама тия работи не мога да ги понеса ... айде по-кротко... лека и безаварийна на всички!

    #2
    Много си прав. Разни идиоти въобще не мислят Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
    ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

    Коментар


      #3
      Ех, ама глупавите хора нямат оправия!!! По тоя повод,във Варна днес е повече от приятно време,120км/ч вятър,на места 2-2,5метра високи преспи,аве като на кино! А имат ли право глупавите идиоти да тръгват да карат и след 5 най-много 10 метра затъват до уши в снега!! Гражданска защита правят опити да помагат на нуждаещи се хора, ама как като някакви супер тъпи главочи закъсват насредата на булевардите!!! Човека се показа по телевизора(кмета)и помоли никой да не прай опити да кара,Варна си е блокирана! Ама не,около мен поне 10 лади има оставени насредата на улиците! Е...и тъпите овце сме!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

      Коментар


        #4
        Ако бяхме в нормална държава ,органите на реда трябваше да им разплачат майката на секакви идиоти Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 .На мене един чичка ми разправяш ,как пиел 700г водка и 2 бири,качвал се на камиона и си карал без ядове Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 е като го видиш в това състояние как да не го пребиеш Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          Ами те автомобилите 4х4 са си супер. И на сняг и на лед можеш да си ги хързулкаш колкото си изкаш и нищо им няма..... да, ама не !!! В събота сутринта един бабаит, който явно мисли в духа на горното изречение се убеди в противното, и то мого гадно му се изясни че физиката си е физика... Новичкото AUD 4x4, от онези вирнатите комбита с два ауспуха, така се сурна в гадния завой в Люлин, до KFC, така красиво гушна стълба, че колицата се усука като мокър парцал, а левента се измъкна като глист из буца от жалните останки на автото... а върху лицето му нямаше и следа от онова грозно-злобно-пренебрежително изражение, което успях да зърна в огледалото, докато юнака надуваше като подивял класконите зад мен, защото бе решил че само "малоумник заврян в италианска баракуда" може да се тътрузи с жалките 45 км. в час по този суперширок булевард...Та такива ми ти работи..!!! /а за колата ми дожаля/

          Коментар


            #6
            :D :D :D НЕДЕЙ ДА ЖАЛИШ НАЛИ НЕ Е ИТАЛИАНКА
            Който нищо не го боли и няма никакви проблеми,значи не е ЖИВ!!!

            Коментар

            Working...
            X