Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Със Зимни Гуми отзад

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Със Зимни Гуми отзад

    колеги нямам други джанти .... ще си сложа зимните гуми от зад а отпред ще лепна летните !правят го този номер смятам и аз да го направя !
    Bravo GT 1.8

    #2
    Re: Със Зимни Гуми от Зад

    zloben9000 написа:
    колеги нямам други джанти .... ще си сложа зимните гуми от зад а отпред ще лепна летните !правят го този номер смятам и аз да го направя !
    И така ще караш цяло лято ли?Ако е така забрави за следващата зима за тези гуми.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Купи още 2 летни по-добре
      БРАВА С КЛЮЧ
      Каква е максималната скорост при секса?
      - 68, защото при 69 се обръщате.

      Коментар


        #4
        E oсвен ако не можеш да си го позволиш.Карай както си решил.
        преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

        Коментар


          #5
          По-добре си купи две летни на старо за отзад, от колкото да съсипваш зимните
          Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

          Коментар


            #6
            ееее изядохте ме ще си карам сис старите ДОТ 05 от зад и само ще сменя предните 2
            Bravo GT 1.8

            Коментар


              #7
              Определено е по-добре да караш със износени гуми отзад летни, отколкото да караш със зимни. Зимната гума през лятото става много мека, задницата ти ще е нестабилна и на някой завой може гумата да излезе от джантата и тогава вече става страшно.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                van_dal написа:
                Определено е по-добре да караш със износени гуми отзад летни, отколкото да караш със зимни. Зимната гума през лятото става много мека, задницата ти ще е нестабилна и на някой завой може гумата да излезе от джантата и тогава вече става страшно.
                Няма как да стане това в червеното.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  И аз се опулих на това твърдение! Там има стоманени въжета!

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    van_dal написа:
                    Определено е по-добре да караш със износени гуми отзад летни, отколкото да караш със зимни. Зимната гума през лятото става много мека, задницата ти ще е нестабилна и на някой завой може гумата да излезе от джантата и тогава вече става страшно.
                    Няма как да стане това в червеното.
                    Зависи как ще влезе в завоя, а и зависи колко са високи гумите, аз за зимни гуми съм сложил по-високи например, в завой са по-нестабилни и поддават повече на странично огъване. Невъзможни неща няма.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      То ако толкова екстремно кара и летните няма да му помогнат много. Сещам се че на Нисан GT-R джантата му била няква специална така че в завой да не се отлепи борда на гумата от джантата Много бързи наште фиатки
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар

                      Working...
                      X