Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам нов фиат Браво-2007г-3400км

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам нов фиат Браво-2007г-3400км

    Здравейте.Това е фиат Браво 1, 4 куб.90к.с.16V Dynamic- модел 2007г.Колата е регистрирана юли 2008г и е на 4000км. Цвят черен с 5 врати и 4+1места.КатоЕкстри автомобила разполага с ABS,ESP,EOBD,TRIP,кормилна система с усилувател,,DUALDRIVE
    Прикачени файлове

    #2
    Нещо се издъни тук колега.Хайде сега разясни коя година е последно Бравото.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...260&highlight=
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      as

      Е хубаво де ,ти пък колега До колкото разбирам е 2007 година произведена ,но я е купил човека 2008 година.
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        защо се продава

        Коментар


          #5
          Бравото е модел 2007г,но го спечелих миналата година и го регистрирах юли месец.Дадоха ми го на 50км-а го продавам защото ми трябват пари,като на много хора.

          Коментар


            #6
            20 бона не са никак множко... Но е с най малкия мотор в класа и е бензинка ... То не е ли с турбо бравото в прочем?
            Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
            Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

            Коментар


              #7
              Браво

              Не не са множко.Ако се купи от магазина с всички плащания отива на 30 000лв.Верно,че е малък мотор,но пък за сметка на това разход 6,5 за неразработен мотор си е предимство на днешно време.Жалко ,че не мога да я задържа.

              Коментар


                #8
                Браво

                И няма турбо,доколкото знам са на 150к.с.

                Коментар

                Working...
                X