Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам алуминиеви дистанционни фланци SPARCO: 16 mm 4х98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам алуминиеви дистанционни фланци SPARCO: 16 mm 4х98

    Продавам 4 броя алуминиеви дистанционни фланци SPARCO 16 mm, за ФИАТ / ЛАНЧА / АЛФА РОМЕО 4х98 с централен отвор за главината 58,1 mm. Всеки фланец има втулки за центриране на джантата(58,1mm) и по два болта за захващането му за главината.Много са леки!Цена: 100 лв. за 4-теGSM: 0885626564Снимки:
    PUNTO ZERO

    #2
    ъп
    PUNTO ZERO

    Коментар


      #3
      Колега да имах сега 100 кинта веднага ти ги зимам ама уви. Някои ми беше казал че можело си прецакаш задницата с фланците щото издували гумите на вун пак задницата е контроирана да е без такива абе незнам ако някой знае нещо да пише
      www.puntopower.com
      FIAT Punto 1.2 16V Sporting

      Коментар


        #4
        fanatiliano написа:
        Колега да имах сега 100 кинта веднага ти ги зимам ама уви. Някои ми беше казал че можело си прецакаш задницата с фланците щото издували гумите на вун пак задницата е контроирана да е без такива абе незнам ако някой знае нещо да пише
        Колега то ако трябва да експлоатираш колата само по начин полезен за нея описан в книжката означава нищо допълнително да не й се монтира.Аз вече половин година карам с фланци на 4-те колела широки около 35мм (не съм ги мерил просто знам че като ги поръчвах исках да са около два пръста дебели,може и да са повече мм,ако те интересува точно ще ги премеря ) Та друг проблем освен че ми опират гумите яко нямам,дори с един ъглошлайф взех веждите от вътрешната страна малко,но сега пак си опира и вече и аз незнам къде.Така че не се притеснявай взимай ги няма да си прецакаш конструкцията на задницата

        Коментар


          #5
          бих ги взел но джантите ми са 4х100 и най-вероятно няма да станат
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #6
            xtry написа:
            бих ги взел но джантите ми са 4х100 и най-вероятно няма да станат
            И мойте са 4х100 те самите болтове си ги обират защото разликата е съвсем минимална.

            Коментар


              #7
              Колега,по отделно продаваш ли ги?След това по-дълги болтове трябва ли да се копуват за джантите?

              Коментар


                #8
                sUkI написа:
                Колега,по отделно продаваш ли ги?След това по-дълги болтове трябва ли да се копуват за джантите?
                По отделно не се продават Да трябват по-дълги болтове. Ако не се сменят джантите, а само се добавят фланците следва да се сложат с 16 mm по-дълги болтове.
                PUNTO ZERO

                Коментар


                  #9
                  sUkI написа:
                  Колега,по отделно продаваш ли ги?След това по-дълги болтове трябва ли да се копуват за джантите?
                  По-дълги болтове задължително.Какво постигате с тези фланци по автомоблите симоже би стабилност или?Аз ще отговоря - постигате устойчивост до някой завой или по-дебело дърво.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    Аз ще отговоря - постигате устойчивост до някой завой или по-дебело дърво.
                    Искаш да кажеш, че с фланци колата не завива ли Аз съм на противоположно мнение...точно в завой колата се държи по-добре с фланци.
                    PUNTO ZERO

                    Коментар


                      #11
                      ПРОДАДЕНИ ! КЛЮЧ!
                      PUNTO ZERO

                      Коментар


                        #12
                        Колеги, а може ли да качи някой снимка на кола с фланци за да видя как седи?
                        Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                        Къде отиваш ти, може би?

                        Коментар

                        Working...
                        X