Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло скорости на Пунто 1.1/55/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло скорости на Пунто 1.1/55/

    Здравейте колеги. Искам да питам от къде се проверява маслото на скоростната кутия и дали маслото на диферинциала е общо със скоростната кутия.Благодаря Колата е Пунто 1.1/55 -1995г.

    #2
    Маслото се проверява от пробката за наливане, трябва да е наравно с нея и да маслото е общо за скоростна кутия и диференциал.
    FIAT PUNTO 1.7 TD
    CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

    Коментар


      #3
      Масло скоросто на Пунто 1.1/55/

      Извинявам се , но къде се намира /от коя страна / е пробката за наливане.

      Коментар


        #4
        Re: Масло скоросто на Пунто 1.1/55/

        mladenp написа:
        Извинявам се , но къде се намира /от коя страна / е пробката за наливане.
        Колата на канал.Влизаш в канала с лице към задницата на колата.В дясно се пада скоростната кутия (пред полуосите).Отпред по посока на движението има пробка за наливане на маслото.Отвиваш. Ако не потече доливаш.Точка.чичо Нено
        Fiat Punto 1,1- 1996г.
        газ-бензин , "Lovato"

        Коментар


          #5
          Re: Масло скоросто на Пунто 1.1/55/

          Neno Er написа:
          mladenp написа:
          Извинявам се , но къде се намира /от коя страна / е пробката за наливане.
          Колата на канал.Влизаш в канала с лице към задницата на колата.В дясно се пада скоростната кутия (пред полуосите).Отпред по посока на движението има пробка за наливане на маслото.Отвиваш. Ако не потече доливаш.Точка.чичо Нено
          Може ли снимка колега, че и аз искам да го проверя това масло, ако някой разполага със снимка моля да я постне, благодаря
          Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

          Коментар


            #6
            Re: Масло скоросто на Пунто 1.1/55/

            NewUser написа:
            Neno Er написа:
            mladenp написа:
            Извинявам се , но къде се намира /от коя страна / е пробката за наливане.
            Колата на канал.Влизаш в канала с лице към задницата на колата.В дясно се пада скоростната кутия (пред полуосите).Отпред по посока на движението има пробка за наливане на маслото.Отвиваш. Ако не потече доливаш.Точка.чичо Нено
            Може ли снимка колега, че и аз искам да го проверя това масло, ако някой разполага със снимка моля да я постне, благодаря
            Окей снимка намерих:
            Прикачени файлове
            Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

            Коментар


              #7
              Датчик за включена задна скорост!
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Мерси и от мое име. И аз се интерисувах от този въпрос.
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #9
                  колега как го копира това от ауто дата че трябва да пращам и аз едни неща
                  FIAT Bravo 1.4 12v

                  Коментар


                    #10
                    mitaka85 написа:
                    колега как го копира това от ауто дата че трябва да пращам и аз едни неща
                    Колега натискаш PrintScreen клавиша - след това отваряш MS Paint - след това с Ctrl+V - след това редактираш и готово. Успех
                    Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

                    Коментар


                      #11
                      да разбра те идеално, благодаря.
                      FIAT Bravo 1.4 12v

                      Коментар


                        #12
                        колеги ка се налива масло в пробката отстрани ?!? тя не е ли за проверка на нивото?!? нещо се обърках
                        Ето ме вече с Фиат

                        Коментар


                          #13
                          nkalizatura написа:
                          колеги ка се налива масло в пробката отстрани ?!? тя не е ли за проверка на нивото?!? нещо се обърках
                          има щприцове за наливане на маслото и на тубите с маслото има за капачката удължител(но с него нестава както трябва). и един съвет: иди на майстор ако си нямаш на понятие.ЗА ВСИЧКО СИ ИМА ХОРА .купуваш масло -поставянето е бесплатно или доливането .тъкмо по каталог ще си вземеш маслото .ЗАХАПА ЛИ СЕГА ???????

                          Коментар


                            #14
                            брат не ми е нито първа кола нито за пръв път ще доливам сменям и т.н. масла....не се обиждам Просто ми е странно как в хоризонтална дупка ще се налива масло ...? за мен трябва това да е пробка за проверка както при Фолксваген Опел и Вартбург... колко масло се налива? как да преценя? колко литра събира ??
                            Ето ме вече с Фиат

                            Коментар


                              #15
                              nkalizatura написа:
                              брат не ми е нито първа кола нито за пръв път ще доливам сменям и т.н. масла....не се обиждам Просто ми е странно как в хоризонтална дупка ще се налива масло ...? за мен трябва това да е пробка за проверка както при Фолксваген Опел и Вартбург... колко масло се налива? как да преценя? колко литра събира ??
                              мареата ми събра 1.9 литра ако не се лъжа.да да 2 бутилки по литър май беха.пиши в гугъла за най лесно и ше видиш колко събира .а найстина мн тъпо са го направили.шприца е вертикално разположен се едно ще точиш с него

                              Коментар

                              Working...
                              X