Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фланци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фланци

    Тая седмица ще хода ако имам време до едно стругарче да пробваме да напраиме едн и фланци,после ще ви кажа ако има интерес колко излизат и дали си струва труда
    Прикачени файлове
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    На Пунтото ли ще ги слагаш? Тея твойте джанти с какъв офсет са, да не престържиш гумите по калниците после като им сложиш фланците От какъв материал ще ги правите? П.С. Сега се сещам, че твоите джанти са 4х100, значи няма да са за Пунтото

    Коментар


      #3
      me_to_u написа:
      На Пунтото ли ще ги слагаш? Тея твойте джанти с какъв офсет са, да не престържиш гумите по калниците после като им сложиш фланците От какъв материал ще ги правите? П.С. Сега се сещам, че твоите джанти са 4х100, значи няма да са за Пунтото
      За пунтото са,ма последния път като гледах Джантите имаше още малко място до ръба така че ще видиме...Иначе идеята ми е да съвпаднат със дупките точно на дисковете и за тва ги пердаша на 4х98 и ще ги правиме със един стар диск за пробване така че 100% ще съвпаднат дупки и всичко
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Не помня къде попаднах на една интересна идея за фланци от спирачни барабани на лада. Те са от някаква алуминиева сплав и са на 4ь98. Само малко престъргване и си готов. Обаче не знам колко са дебели
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          tonov написа:
          Не помня къде попаднах на една интересна идея за фланци от спирачни барабани на лада. Те са от някаква алуминиева сплав и са на 4ь98. Само малко престъргване и си готов. Обаче не знам колко са дебели
          На Ладата са дебели точно 5мм. и струват 3.50лв.
          Италианските коли са номер 1

          Коментар


            #6
            Алуминиеви до 10мм мога да предложа и аз - не съм проверявал цена но едва ли ще е висока.Стоманени може и доста по-дебели (според мен ако са стоманени ще са прекалено тежки).

            Коментар


              #7
              jamie предложи цена че маи има интерес
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #8
                gad3n написа:
                jamie предложи цена че маи има интерес
                Добре, говорим за 4Х98 ? Отвори за болтове - колко мм ? Централен отвор - колко мм ? Външен диаметър - колко мм ?

                Коментар


                  #9
                  аз съм виждал и фланци от гитенакс правени на струг и пак става а и от жигула от предните колела се реже и става ама малко дебели са )))
                  ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                  Коментар


                    #10
                    Аз тая седмица ако имам време ще хода да си направа пробно 2 фланеца и ще вида как ще ми стоят защото ми случи да късам 3-4 болта до сега на предните гуми Ако не минавам на шпилки
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      аз лично не сам пробвал нишо просто приятели и познати са ми казали защото съм питал ... а иначе за шпилки знам че стават от блока на жигула и се правят само гаики а за фланци днес точно гледах във видин в 1 магазин 40лв фланеца и по 5лв болтовете но мисля че е солена цената и то много
                      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                      Коментар


                        #12
                        Iv4o_M написа:
                        аз лично не сам пробвал нишо просто приятели и познати са ми казали защото съм питал ... а иначе за шпилки знам че стават от блока на жигула и се правят само гаики а за фланци днес точно гледах във видин в 1 магазин 40лв фланеца и по 5лв болтовете но мисля че е солена цената и то много
                        Солена е, кажи им Видински тунинг - от стиропор да ти ги направят....

                        Коментар


                          #13
                          Гледай аверите поляци какви фланци слагат

                          Коментар


                            #14
                            Това са вече адаптери, а не фланци.Фланци с подобни дебели са си опасни !

                            Коментар


                              #15
                              А тези "адаптери" за централния болт ли са монтирани или как?
                              COUPE 1.8 16V
                              Volvo XC90 T6

                              Коментар

                              Working...
                              X