Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нова катастофа,за сметка на последната има 6 жертви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нова катастофа,за сметка на последната има 6 жертви

    мале ужас 6 жертви,последна катастофа учасниците са направо касметлии пред нескашната,сеа ще гледам подробности по нова тв.

    #2
    Ужасно! Гледах новините и не можах да разбера защо натъртиха, че шофьора на колата имал само 3м. стаж, като автобусния шофьор е виновен за случилото се(доколкото разбрах)

    Коментар


      #3
      и аз не разбрах мн.,на крастовище било случая,виновния ще се разбере по-късно,ма тва е брутално вече,ко прай новата младеж.

      Коментар


        #4
        fihi написа:
        Ужасно! Гледах новините и не можах да разбера защо натъртиха, че шофьора на колата имал само 3м. стаж, като автобусния шофьор е виновен за случилото се(доколкото разбрах)
        И двамата са били виновни.Явно в последния момент се е чудил дали да тръгне или не(Момчето)Между другото едното момче е много точно ... ама съдба
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Излезна експертизата за катастрофата до Хрищени при,която починаха 4те момчета от Стара Загора.Автобуса е карал с 110 км в час при разрешени 50.Вечерно и дъждовно време ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            трябват строги санкций за автобусните шофьори дори и с 5 км/ч да превишат разрешената скороста,а те какво правят на магистралата като карам в ограничението (130) го задминавам все едно той кара със 120 буклуци смотани да си жертват тяхния живот като искат не на хората тва 20 тонно желязо кривне ли от пътя го забрави ама на кой да мисли мислят само като се случи нещо.А какво промениха след случката на Бакаджика с многото жертви да не би да забраниха на старите коници да се движат х.й
            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

            Коментар


              #7
              Като пътувам по магистралата с камиона с 90 км/ч автобусите ме задминават все едно съм спрял трябва да имат някакъв ограничител на скоростта например като камионите да изключват на 90 км/ч. Един път пътувах до София с автобус и бях седнал отпред до шофьора и като му гледах километража на места стигаше до 110, 120 км/ч
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар

              Working...
              X