Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предно стъкло за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предно стъкло за Браво

    Не знам къде на вагон ресторанта сменяват стъкла. Има една фирма срещу кино "Арена" мисля, че за нея са ти казали. Фирмата е "Кобра" а телефона е 920 69 03, 928 26 52.
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    #2
    точно до вагон ресторанта е. тел нямам , но мога да ти обясна как да го намериш. караш по стамболиски от центъра->посока зап.парк. Стигаш светофара на вагон рестуранта, т.е. светофара преди рамстор. пресичаш светофара и веднага отдясно се вижда сервиза за стъкла. Няма да го объркаш. Над него на едно голямо стъкло от камион пише "АВТОСТЪКЛА"

    Коментар


      #3
      Re: Предно стъкло за Браво

      Pesho написа:
      Не знам къде на вагон ресторанта сменяват стъкла. Има една фирма срещу кино "Арена" мисля, че за нея са ти казали. Фирмата е "Кобра" а телефона е 920 69 03, 928 26 52.
      Здравейте, Моето предно стъкло е пукнато, така си взех колата, като отбих от цената за стъклото. Въпроса ми е коя фирма ще ми препоръчате да използвам да го сменя?Някой ползвл ли е "Кобра", щото момчето от което взех моето Браво каза че в кобра било най- добре? Сервиза им на ул. Тодор Александров бл. 75 наистина ли е с/у кино Арена?А някои има ли идея колко точно взимат за предно стъкло на Браво, зелено на цвят?
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Re

        Сервиза им е в блока срещу кино Арена. За цена не знам - обади се на телефоните които съм пуснал и те ще ти кажат какви пари са стъклата с монтаж. Питай ги за цена без ДДС, защото ако не ти трябва фактура ще минеш по-тънко.
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

        Коментар


          #5
          Моето също е пукнато и в Сливен от Кобрата ми поискаха 222лв.
          Fiat Bravo 1.4 12V - 98г.

          Коментар


            #6
            yorg написа:
            Моето също е пукнато и в Сливен от Кобрата ми поискаха 222лв.
            Кобра в провинцията са обирджий . Днес сменим моето предно стъкло в Кобра на ул. Симеон тел. 029315163. Там ми взеха 138лв без ДДС, което така или иначе нямаше нужда да плащам :D . Така че имайте в предвид колко ви слагат като надценка в провинцията, от където съм родом и аз, макар да живея в столицата.
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              И моето в Кобра с/у Арена беше към 150лв
              ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

              Коментар


                #8
                Късно е вече го смених и ми взеха точно 228 лв а не както ми бяха казали преди седмица 222лв. По евтино тук не намерих, но пък мен лично не ме бърка защото моето стъкло го пукнаха в един сервиз и сега те ми платиха новото.
                Fiat Bravo 1.4 12V - 98г.

                Коментар

                Working...
                X