Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италианеца-авто-части втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италианеца-авто-части втора употреба

    Някой знае ли координатите - телефони на Италианеца - авто - части втора употреба?

    #2
    Авточасти ООД ("Италианецa" ) Авточасти втора употреба всякакви Адрес: бул. Овча купел 87 тел. 02/ 955 54 76, 855 80 38
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Италианеца-авто-части втора употреба

      Благодаря.

      Коментар


        #4
        С какъв градски транспорт може да се стигне до там!?От дървеница, плиска, младост????
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #5
          Nikcho написа:
          С какъв градски транспорт може да се стигне до там!?От дървеница, плиска, младост????
          От кв."Дървеница" хващаш трамвая за към центъра и слизаш на Духовната семинария и от там се прекачваш на автобус № 102, а за да се ориентираш по-точно тук www.bgmaps.com на картата може да видиш и спирките на трамваите и автобусите
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #6
            Ок Благодаря. Само да отбележа, че през Дървеница много от отдавна е минава трамвайИначе до 102 лесно ще стигна
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              Никчо, и аз съм в Дървеница. И аз имам ходене до Италианеца - може някой ден скоро да се затътрим с моята колица.

              Коментар


                #8
                Ми аз обаче още днес трябва да ходя за охладителна перка, защото колата ми трябва за петък, а без охлаждане не смея да я карам
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Nikcho написа:
                  Ок Благодаря. Само да отбележа, че през Дървеница много от отдавна е минава трамвайИначе до 102 лесно ще стигна
                  Сори, но отдавна не съм пътувал с градския транспорт в тая посока и затова не прецених, че в момента няма трамвай заради строежа на метрото
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    #10
                    Nikcho написа:
                    Ми аз обаче още днес трябва да ходя за охладителна перка, защото колата ми трябва за петък, а без охлаждане не смея да я карам
                    Един съвет - вземи си старата с тебе за мостра
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Fire 999 написа:
                      Nikcho написа:
                      Ок Благодаря. Само да отбележа, че през Дървеница много от отдавна е минава трамвайИначе до 102 лесно ще стигна
                      Сори, но отдавна не съм пътувал с градския транспорт в тая посока и затова не прецених, че в момента няма трамвай заради строежа на метрото
                      колега то има гора на мястото на релсите. не е от метрото да ти кажа :D
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        ...

                        Коментар


                          #13
                          Sven написа:
                          Леле тия при италянеца кви боклуци са. Половината от малоумниците не знаят какво продават и трябва да ги питаш един по един от чистача до шефа за да се сети някой дали го има.
                          Ходил съм няколко пъти и съм останал със същото впечатление! Имам чувството, че чакат сам да преровиш цялата морга и сам да си изровиш каквото ти трябва.
                          Fiat Punto 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            tzetzo_slavista написа:
                            Sven написа:
                            Леле тия при италянеца кви боклуци са. Половината от малоумниците не знаят какво продават и трябва да ги питаш един по един от чистача до шефа за да се сети някой дали го има.
                            Ходил съм няколко пъти и съм останал със същото впечатление! Имам чувството, че чакат сам да преровиш цялата морга и сам да си изровиш каквото ти трябва.
                            Нагъл мангал направо ме побърка нито знаят какво става и какво имат нито имат каквото и да било ниво на разговор .. Борсуци са ама ..
                            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                            "What do you do to help save the world?"

                            Коментар


                              #15
                              Здравейте колеги,от написаното до тук да разбирам ли че няма смисал да се ходи до там за каквото и да било,защото те да са си тъпаци но поне да свъряим работа,т.е да се намери необходимата част?благодаря

                              Коментар

                              Working...
                              X