Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за гуми

    Дилемата ми е какви гими да взема.Избора ми между Дебика 185/60 за 83 лв с монтажилиМалатеста 185/ 65 за 53 лв без монтаж.Какво ще ме посъветвате
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Въпрос за гуми

    infineon написа:
    Дилемата ми е какви гими да взема.Избора ми между Дебика 185/60 за 83 лв с монтажилиМалатеста 185/ 65 за 53 лв без монтаж.Какво ще ме посъветвате
    Препоръчвам ти Гудиър УлтраГрип 7 зимни,има и летни
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #3
      Колега от тези 2 марки на които си се спрял аз бих заложил на дебицата,в момента съм с такива и през цялата зима нямах проблеми катерих се по Витоша на лед,сняг и киша и 1 път не съм затънал. :D
      FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

      Коментар


        #4
        Според мене колегата пита за летни гуми.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Ами пак бих предпочел тези гуми
          FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

          Коментар


            #6
            Re: Въпрос за гуми

            Никога не съм чувал за гуми "Малатеста" и за това не бих рискувал с тях- вземи си "Дебика". Предпологам,че питаш за 14 цолови гуми. Иначе хубавите гуми са от 100 лв. нагоре.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              Ти си е спрял на най-’’готините’’гуми.По добре вземи втора употреба.Ако потърсиш ще намериш хубави.Малатеста са регенерат
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #8
                Тези от 53лв 100% са регенерат, не знам за къде си решил да ги слагаш... Приятел преди 2-3 седмици си купи Вреденщайн за 100лв гумата, аз лично бих отделил 60-70лв отгоре за по-хубави гуми.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Re: Въпрос за гуми

                  infineon написа:
                  Дилемата ми е какви гими да взема.Избора ми между Дебика 185/60 за 83 лв с монтажилиМалатеста 185/ 65 за 53 лв без монтаж.Какво ще ме посъветвате
                  Живота ти зависи от гумите,така че без компромиси,тия Малатеста ..........по добре сложи 2 употреба,има много добри.Гудиър,Дънлоп и т.н.т,било летни,било зимни.
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #10
                    При възможност ти препоръчвам "Вридщайн-Куатрак-2"/универсалните/,100-110лв. броя.холандско пр-во.По висока цена-по високо качество и трайност.
                    BRAVA TD100 ELX `98

                    Коментар


                      #11
                      Re: Въпрос за гуми

                      infineon написа:
                      Дилемата ми е какви гими да взема.Избора ми между Дебика 185/60 за 83 лв с монтажилиМалатеста 185/ 65 за 53 лв без монтаж.Какво ще ме посъветвате
                      KUMHO KH15 - 92лв. от http://www.kristo-2.com/gumi/viewmod...nd=3Мисля, че 9лв. няма да са голям проблем.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        Мерси за съветите.Значи за летни питам.Малатестата са регенерат наистина но ме убеждават че били мн добри уж, пък гледам в практикер само регенерати продават.2 ра употреба гуми неискам, ако ще и лоша марка да са ама да знам че са нови, и нямат скрити дефекти.Знам че има и по хубави гуми, ама за сега това ми е избора, и дебика-та е с най ниска ценаНадявам се че дебика-та няма да се окаже най голямото дърво сред гумите??
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #13
                          Без да имам конкретни впечатления от дебица имам опасения, че след втория или максимум третия си летен сезон ще бъде опасна за каране...Просто предчувствие Колкото и шокиращо да звучи, може би малатестата би била по-добър избор.И все пак е по-добре да изчакаш мнение от практик а не от пророк
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            infineon написа:
                            Мерси за съветите.Значи за летни питам.Малатестата са регенерат наистина но ме убеждават че били мн добри уж, пък гледам в практикер само регенерати продават.2 ра употреба гуми неискам, ако ще и лоша марка да са ама да знам че са нови, и нямат скрити дефекти.Знам че има и по хубави гуми, ама за сега това ми е избора, и дебика-та е с най ниска ценаНадявам се че дебика-та няма да се окаже най голямото дърво сред гумите??
                            http://www.margel.info/lang_bg/tires.phpИма модел "Marangoni Vanto" с твоя размер за 97лв. Ако ги вземеш с промоцията "-30%" - 67,90лв.Според мен качеството на Marangoni и Debica е еднакво.Аз също съм в процес на избор, но избирам между Кumho KH15 (92лв) и Yokohama A.drive(98лв).
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              Има и друга промоция FULDA ама какви са като модел немога да се сетя,лятни са 3 канални и бяха към 82лв.Мисля да си купя от тях карал съм с FULDA и според мен са доста добри гуми. :D
                              FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                              Коментар

                              Working...
                              X