Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мелник, Кърланово

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мелник, Кърланово

    По празниците ходихме с една яка компания от "Мост компютърс" до Кърланово (малко селце точно между Мелник и Рожен). Хотелчето ("Воденицата") беше сносно, яденето и пиенето - като за световно Разбира се - посетихме Роженския манастир и Мелник, прескочихме до Петрич... Пихме мелнишко вино, ядохме всякакви вкусотии и едни незабравими мекици Проблемът е, че сега ме мързи да качвам снимки, но обещавам в най-скоро време
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    #2
    Мелник е едни невероятно място...много ме кефи....последните две години за 14-ти февруари ходим там и мога да кажа само хубави думи....има една еко пътека от Мелник до Роженският манастир, която наистина си заслужава....като имам време и аз мога да кача малко снимки от там
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Хайде бе колеги , качете по-някоя снимка.
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар


        #4
        снимки

        http://picasaweb.google.bg/karloson6...eat=directlink
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #5
          Дано не се повтарям, щото някъде май говорих за това, нищо......За мен лично, тези земи са свещенни...светая светих. Там зареждам батериите и имам чувството, че дори се облагородявам и физически и душевно. Има някаква енергия, особенно по пътя около Триградското ждрело.Тази дестинация ми е любимата. Вече не помня колко пъти съм ходил там, но ще има още много....определено.

          Коментар

          Working...
          X