Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Ducato 2005г. 40,000км!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Ducato 2005г. 40,000км!!

    Дата на производство - октомври 2005 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 110 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Товарен Брой места - 3 Товароносимост - 1500 кг. Брой оси - 2 Пробег - 223600 км Цвят - Оранжев Особености:ABS, ASR, Airbag, Дълга база, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилайзер, Метанова уредба, Нов внос, Центр. заключванеКоментар:Буса е в перфектно състояние ( НОВ ДВИГАТЕЛ НА 40.000 км!!! ) Оригинално произведен на метан ( 24 кг. / за 300 км )Предни ресйори- НОВИ ! х 2Цена: 8500 EUR!Телефон за връзка: 0885 / 599 / 935Търсете Г-н Анатолий Генчев!Снимки са прикачени към темата!
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Колега я снимай малко по подробно двигателя да видя колко е оригинална метановата че с тези 24л. 300км. малко звучи смешно. Вече друг е вапрова ако са 24кг. метана.

          Коментар


            #6
            qnisZ написа:
            Колега я снимай малко по подробно двигателя да видя колко е оригинална метановата че с тези 24л. 300км. малко звучи смешно. Вече друг е вапрова ако са 24кг. метана.
            Колега, грешката е моя.. килограма са, не са литра.. Метановата уредба е оригинална!

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар

                  Working...
                  X