Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1,9tdi може на части или цялата ! ! !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1,9tdi може на части или цялата ! ! !

    Fiat Marea 1,9tdi 2000 ЛВ. Дата на производство август 1997 г. Тип двигател Дизелов Мощност (к.с.) 100 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Комби Пробег 134000 км Цвят Кафяв Особености:4(5) Врати, ABS, Airbag, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Имобилайзер, Климатик, Климатроник, Металик, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване,Два ключа,Вграден блутут през предните колони,Фаровете са с лупи,Допълнителна информация:Двигатела е блокирал,поради спукан картер....Колата може на части или цялата ! ! ! ! Колата е с регистрецияЗА КОНТАКТИ 0878944106 0893971097 СКАЙП.ivan_nakata

    #2
    Какво си замаскирал с белите петна на пода?Да не е изгнила тотално отдолу?Снимки на автомобила отвън нямаш ли?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Там има стелки на който е везано нещо което не е приятно дасе чете от малки деца.А ДАЛИ Е ИЗГНИЛА......Още несам срещал изгнила марея

      Коментар


        #4
        Интересува ме предната броня ако е с голямата дупка - цена с халогените барабар и какъв е цвета на колата?
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          Колега,интересуват ме следните неща:1.Външните дръжки ако са черни или тъмно сини и са запазени и пластмасови без гума по тях2.Кожата за скоростния лост3.Маркуча/въздуховода от интеркулера към смукателния тракт (виж картинката)Ако пуснеш по детайлни снимки на колата ще е добре - отвън,отвътре, моторния отсек.Поздрави. :D

          Коментар


            #6
            Искам да закупя пластмасовото входно устройство (въздухозаборник), което е преди кутията на въздушния филтър, ако е здраво.

            Коментар


              #7
              КОЛЕГИ ЗА МОМЕНТА КОЛАТА Е ЗАПАЗЕНА ЦЯЛАТА,,,,ПЪРВИЯ КОЙТО ДОЙТЕ ЗА ЧАСТИ МЕ ПОМОЛИ ДА Я ЗАПАЗА ДО 05.03.09Г.КАЗА ЧЕ САМ НАПЪЛНО ЛУД ДА РАЗГЛАБЯМ ТАКАВА КРАСАВИЦА,,,ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ СЪФОРОМЦИ НО ПАРИТЕ СА СИ ПАРИ,,,1800ЛВ НЕСА МАЛКО ПАРИ,,,,АКО СЕ ОТКАЖЕ КОЛЕГАТА ВСИЧКО КОЕТО Е ДОГОВОРЕНО С ВСЕКИ ОТ ВАС СИ ОСТАВА,,,,,,,,,,,,,

              Коментар


                #8
                Колега искам капачето на касетофона, така и така ще си я прави пича...Ако се навие пича ще дам колкото иска пари за това капаче!То е на щипки и се сваля с два пръста...
                НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                Codename: ФИЧО

                Коментар

                Working...
                X