Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Софийските сбирки или имали такова животно у нас !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Софийските сбирки или имали такова животно у нас !

    Явно сме най-организирания авто клуб !!!! Стигам до този извод, щом даже не ни е нужно да се събираме вече. Въпреки този явен факт ще се опитам да повдигна лекинко въпроса със седмичните, месечните или годишните сбирки на фиатаджиите в софия. Колеги, ако имате желание дайте предложения за места където да се сабираме. Не е задължително да е бензинджииница.. има достатъчно много кафета и кръчми с удобни паркинги. Като начало предлагам едно кръчме - Фреди ... намира се на гърба на басейна Спартак ( сградата на бившето БКС )... има къде да се спира и лятото е с прекрасна тераса на открито. Квартал "Иван Вазов" е удобен за всички имайки предвид че ЕКОто се намираше в единия му край.Един от барманите ми е познат и може да си правим сбирките там без особени грижи и проблеми.
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    Така... там явно ще е удобно за седмични срещи през делничните дни. За мен лично е удобно - не е проблем да мина покрай там на път за вкъщи вечерно време.За почивните дни според мен не е зле да се направи нещо извън София - с преспиване, препиване и всички там екстри.Аз например бих предложил да направим едно ходене до Велинград, където към срещата може да се присъединят колеги от Пловдив и региона, както и едно събиране в Троян, където към срещата ще може да се присъединят колегите от северна България.Ако има още желаещи - аз може да се нагърбя с организацията като хотели, резервации и прочие.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Троян е много добра идея !!!! Гласувам с двете ръце за там Велинград също е добро място, но ти сигурен ли си че може да се стигне нормално до там ?? нали имаше някакви грижи покрай наводненията, пътя се беще свлекъл или нещо такова. В същност, където ти е по-лесно - за там резервирай. Спокойно може да се организираме в началото на Февруари и да се вдигнем нйакаде за виикенда а и време ще има да си напаснем програмите до тогава
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        Сега ще говоря с Марио БГ да видим дали ще се присъединят Ланчия към излетчето ..
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          Аз пък предлагам някой да покаже къде е това чудо на природата и градоустройството - Аврен и срещата да е там по очевидни причини - половината хора са от там. Абе да не са преместили столицата тайно?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            x 1/9 написа:
            Троян е много добра идея !!!! Гласувам с двете ръце за там Велинград също е добро място, но ти сигурен ли си че може да се стигне нормално до там ?? нали имаше някакви грижи покрай наводненията, пътя се беще свлекъл или нещо такова. В същност, където ти е по-лесно - за там резервирай. Спокойно може да се организираме в началото на Февруари и да се вдигнем нйакаде за виикенда а и време ще има да си напаснем програмите до тогава
            Всъщност имаше проблеми само лятото за две седмици... Отдавна пътя е оправен.Другото хубаво нещо и на двете места е наличието на минерални басейни, човек може добре да релаксира.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              само за пиене мислите ,а като стана дума за спорт(футбол) ,всички се ослушват Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Послучай рождения ден на ФИАТ разузнавахме на Витоша. За месечна среща много подходящо място е хижа "Планинец". Обстановката е страхотна, а цените са много ниски. Има голям паркинг, механа, стаи със санитарен възел срещу 9лв. за легло. Може веднъж месечно да се качваме на тази хижа. Гарантирам, че ще останете очаровани. Пътя е лесен и е сравнително ниско в планината - около километър преди "Копитото".
                Аз съм с 2 ръце ЗА това предложение, ще идвам ако не всеки месец - през месец! Отдавна искам да се запознаем момчета! :D и да се
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  tomazo написа:
                  само за пиене мислите ,а като стана дума за спорт(футбол) ,всички се ослушват Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                  ) ще спортуваме по ливадите бре !! споко
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #10
                    ами да беше нещо за ски ,аз като не пия само за шофьор ставам :D p.s.в интерес на истината тая тема за срещата сериозна ли е ???
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      защо реши че не е сериозна ????то си зависи от нас
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #12
                        еми до тука има 4-ма ентусиазирани фиат-форумисти ,а среща под 20 човека не е среща :D мислили ли сте да общо каране на ски ,под идеята за една най-бърза фиатка .извинявам се ,че цапам темата ,ама още не съм бил на среща на форума.
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          нищо не цапаш ) ските са супер идея ! що не постнеш една тема за една ски среща ??? аз съм зле с колената и не карам от години, но с кеф ще дойда пък макар на чайче с ром да си седя само.Само дето ски се карат през седмицата вече, че виикенда става страшно по курортитеааа забравих ! не е важна бройката.... колкото - толкова. И четирима пак е нещо
                          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                          Коментар


                            #14
                            за бройката си прав ,но друго си е едно колона на път за Боровец.иначе през седмицата е 20 лева картата за ястребец 1,2,3 и няма хора .е то какво излезна ,едни ще се събират за пиене ,други за футбол ,3-ти за ски .хмммм никаква организация няма успех на всички и късмет!!
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              може на път за Велинград да направин едни ски на Боровец. Май ти се изпари ентусиазма ?
                              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                              Коментар

                              Working...
                              X