Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ДВД и ТВ за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ДВД и ТВ за кола

    ДВД "ELITE" DV-6600 SSP * DivX/DVD/VCD/MP3/CD/CD-R/CD-RW DivX Български субтитри (.srt / .sub) * Функция "Анти шок" * Напълно свалящ се преден панел * Функции при CD възпроизвеждане * Повторение/програмиране/случаен/Интро RDS(Radio Data System) * Запаметяване на 30 станции * Автоматично запаметяване * Предварително сканиране * Еквалайзер * Мощност 4x45W * Четец за карти & USB * Дистанционно управление ТВ- "НЕО"купени са комплект миналото лято и все още са в гаранция. работят перфектно. цена за ДВД и ТВ комплект 200лв. тел:0899481542 (Николай)

    #2
    Отделно продават ли се? Цени? Интересува ме Тв-то.
    Bravo 1.6 16V '96
    класика

    Коментар


      #3
      Какви изходи има ДВД-то?Ако можеш да го снимаш и отЗАД

      Коментар


        #4
        еми двд-то е в колата и немоа ти го снимам но кажи какво те интересува и ще ти кажа дали ги има тея изходи или не

        Коментар


          #5
          има изходи за усилвател, AUX in, camera, video out и мисля че имаше и за още нещо но несе сещам. а м/у другото DVD-to u TV-to са на колегата "Alfons"

          Коментар


            #6
            JacK`DanielS написа:
            има изходи за усилвател, AUX in, camera, video out и мисля че имаше и за още нещо но несе сещам. а м/у другото DVD-to u TV-to са на колегата "Alfons"
            има отделни изходи и за буфер и за усилвател имам го сащото , но да те питам за ТВ-то да ми кажеш цена ако може на ЛС
            Div Muj i silen vqtur nqmat spirka :D:D

            Коментар


              #7
              цена за тв-то ?

              Коментар

              Working...
              X