Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БРАВА, БРАВО и още нещо....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БРАВА, БРАВО и още нещо....

    Ето какво изрових, дано ви стопли сьрцата![b:e0e882ad2a]Браво

    #2
    Хмм само малко ме съмнява, че половината от изброените екстри при мен липсват. Сигурно става въпрос за Брава/o 2, които са, ако не се лъжа, след края на 1999г. Иначе другото си е вярно...
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Рано или късно ИСТИНАТА и само ИСТИНАТА излиза на бял свят!!! :D За мен открай време си е факт, че автомобилите се делят на ФИАТ и всички останали!Явно го е разбрал и някой друг извън този форум.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Колега kiro of the day през целият си съзнателен живот съм чакал някой да каже’’За мен открай време си е факт, че автомобилите се делят на ФИАТ и всички останали! ’’БЛАГОДАРЯ
        Alfa Romeo 146 JTD

        Коментар


          #5
          ABARTH написа:
          Колега kiro of the day през целият си съзнателен живот съм чакал някой да каже’’За мен открай време си е факт, че автомобилите се делят на ФИАТ и всички останали! ’’БЛАГОДАРЯ
          За нищо и Аз БЛАГОДАРЯ!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Re: БРАВА, БРАВО и още нещо....

            [quote:1b3def96fb="hit-ko"]Ето какво изрових, дано ви стопли сьрцата![b:1b3def96fb]Браво
            Луд фен!!!

            Коментар


              #7
              Невероятно...! Чудесно!
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Статията която цитира Христо е публикувана в 12-ти брой на "Кеш" през 2001-ва година
                FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                Коментар


                  #9
                  И това ме кара да се чувствам още по-зле ... До сега много исках да си купя браво... сега Мечтая да си купя браво защо всеки регистриран потребител не отдели по 3,00 лв и да ми ги дадете да си купя Fiat Bravo HGT 2,0 20V, което от край време ми е мечта ? Незнам кога ще е, но ЩЕ си купя браво ... Сигурно когато паднат митата ...

                  Коментар


                    #10
                    Аз още нямам FIAT но ми е интересно да разбера дали БРАВО и БРАВА са лесни за поддръжка , резервни части намират ли се лесно скъпи ли са ? Иначе БРАВО и БРАВА много ми харесват на външен вид а и от прочетеното да тук останах доволен . :D

                    Коментар


                      #11
                      Loko написа:
                      Аз още нямам FIAT но ми е интересно да разбера дали БРАВО и БРАВА са лесни за поддръжка , резервни части намират ли се лесно скъпи ли са ? Иначе БРАВО и БРАВА много ми харесват на външен вид а и от прочетеното да тук останах доволен . :D
                      части има навсякъдеи са на нормални цени
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Вярно до последната дума :D изключителни автомобили са Евала на холдинга
                        Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
                        Обичам Родината,мразя държавата!

                        Коментар


                          #13
                          Страхотни машинки - личи си, че са правени с мисъл. Надявам се и новото Браво да е също толкова добро и успешно.

                          Коментар


                            #14
                            най-после малко истина наяве....БРАВО :D :D :D П.С. А дали заблудените ни сънародници ще се усетят
                            forza forever

                            Коментар

                            Working...
                            X