Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицай уби момче и момиче в катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицай уби момче и момиче в катастрофа

    http://dnes.dir.bg/2009/02/27/news4064852.htmlПолицай от Брезник причини смъртта на 17-годишно момиче и 20-годишно момче при катастрофа.Към 20.50 часа снощи лекотоварен автомобил "Газ-66" навлязъл в лентата за насрещно движение и се ударил челно в лека кола "Алфа Ромео" с пернишка регистрация, шофирана от младежа от Брезник, съобщиха от пресцентъра на МВР. Младият шофьор и непълнолетната му спътничка са загинали на място.Ранен е и водачът на газката - 40-годишен младши полицейски инспектор по контрола на общоопасните средства и домакин на районното управление в Брезник. Той е настанен в пернишката болница с контузна рана на главата, без опасност за живота. Взета му е кръвна проба за алкохол, уточниха от полицията.Общо трима души са загинали при пътни инциденти през последното денонощие, сочи справка на КАТ. Ранени са седем човека, като за един от тях има опасност за живота. В София са станали 67 леки катастрофи.Нямам думи,това е поредната катастрофа причинена от ПОЛИЦАЙ но този път отнел живота на 2-ма младежи

    #2
    така е - докато си мълчим и им даваме парички за щяло и нещяло ще е така... Аз не съм им давал и нямам намерение да давам, предпочитам да си вися на опашката и да ми взимат точки (мисля, че ако не правиш нарушения, когато те вижда властта няма да те санкционират) :D ..а по темата за полицаите-убийци...ще си замълча, те си знаят, а и мисля, че е свързана с безобразното поведение на мноого други нещастници седнали зад волана.
    Типо-то е истинската работа !

    Коментар


      #3
      Зарежи.... тия там в перник много обичат да карат , прелитат и каквото се сетиш още в насрещното...
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар

      Working...
      X