Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло

    За пореден път баналната тема тааа някакви впечатления от марката Yacco, че много ми го хвалят това масло ама да не сгафя
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    #2
    Сипвай Селения!!!

    Коментар


      #3
      Навсякъде Селения та Селения 1 майстор не ми е казал Сложи Селения амаааааааа трябва да попитам де макар че Селенията нещо не ми вдъхва доверие незнам защо...
      MB 280 S W108 67' - pickUp
      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

      Коментар


        #4
        Не се вкарвай във филми.Стига експерименти , един хвали , друг хвали но ако "хвърли кърпа" тези дето хвалят ли ще го оправят мотора. Слагай нещо изпитано :D Селениа
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Suppish написа:
          Навсякъде Селения та Селения 1 майстор не ми е казал Сложи Селения амаааааааа трябва да попитам де макар че Селенията нещо не ми вдъхва доверие незнам защо...
          А ми колега то и марката Yacco не ти вдъхва доверие а тези дето ти го хвалят
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            НЯМА ДА СМЕНЯМ МАСЛОТО!!!!!!!! Ще правя като първата собственичка на бравото ми, сменила 1 път маслото и до 110 000 км нищо не пипала и двигателя родил, че даже купили нов мотор, та сега се радвам на двигател на 50 000км. Като сдаде багажа ще поръчваме клубно нов двигател за мене, белким дадат отстъпка :D
            MB 280 S W108 67' - pickUp
            MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
            ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
            Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
            office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

            Коментар


              #7
              :D :D :D :D Недеи мъчи мотора,че ша се разтрака и ще те дразни Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Сипи му Селения..... аз нямам проблеми с нея
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #8
                Стига с тази Селения това че са се договорили Фиат и някои си да изкарват пари на чужд гръб е друг въпрос.За Опел дават ли някъде да се кара с Приста защото аз 5г. го карах с такова масло и мотора не мръдна.Сега Фиата го карам с I.G.A.T и съм доволен.Мисля за следващата смяна да почна пак с Приста.Всички мотори са еднакви и каквото и да сипете няма да имате проблеми само да не е рециклирано маслото както го прявят в Турция и после познаите къде отива с хубави опаковки и надписи.
                FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                Коментар


                  #9
                  Два пъти досега съм слагал Yacco VX 1000 5W40( пълна синтетика) и мога да кажа,че съм доволен- никакво тракане на клапани дори при ниски температури. За 10000 км. нивото на маслото не беше мръднало. Цената на която го купувам е 20 лв./литър с малка отстъпка.
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #10
                    zzzz323 написа:
                    Стига с тази Селения това че са се договорили Фиат и някои си да изкарват пари на чужд гръб е друг въпрос.За Опел дават ли някъде да се кара с Приста защото аз 5г. го карах с такова масло и мотора не мръдна.Сега Фиата го карам с I.G.A.T и съм доволен.Мисля за следващата смяна да почна пак с Приста.Всички мотори са еднакви и каквото и да сипете няма да имате проблеми само да не е рециклирано маслото както го прявят в Турция и после познаите къде отива с хубави опаковки и надписи.
                    Незнам от кое си доволен :D 40хил.км. само Селениа и немога да кажа че съм доволен това може да го каже двигателя но неможе да говори :D Селениа е препоръчано от Фиат масло и с него карам , повтарям препоръчано. За логиката ти че някой печели на чужд гръб , направо е желязна Всеки един печели за сметка на друг разликата е колко Всеки си знае но неговори глупости ти ако искаш карай с М10 Д защото ги "разбираш" явно тези работи Остави такива като мен ,кадето не разбират да карат с препоръчаното от Фиат масло . Има нови колеги които нищичко не разбират но като чуят такива коментари като твоите и вече знаят че Селениа не е качествено масло без да са карали с него. Ей така защото някой е решил да говори глупости
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      Atanas71 написа:
                      zzzz323 написа:
                      Стига с тази Селения това че са се договорили Фиат и някои си да изкарват пари на чужд гръб е друг въпрос.За Опел дават ли някъде да се кара с Приста защото аз 5г. го карах с такова масло и мотора не мръдна.Сега Фиата го карам с I.G.A.T и съм доволен.Мисля за следващата смяна да почна пак с Приста.Всички мотори са еднакви и каквото и да сипете няма да имате проблеми само да не е рециклирано маслото както го прявят в Турция и после познаите къде отива с хубави опаковки и надписи.
                      Незнам от кое си доволен :D 40хил.км. само Селениа и немога да кажа че съм доволен това може да го каже двигателя но неможе да говори :D Селениа е препоръчано от Фиат масло и с него карам , повтарям препоръчано. За логиката ти че някой печели на чужд гръб , направо е желязна Всеки един печели за сметка на друг разликата е колко Всеки си знае но неговори глупости ти ако искаш карай с М10 Д защото ги "разбираш" явно тези работи Остави такива като мен ,кадето не разбират да карат с препоръчаното от Фиат масло . Има нови колеги които нищичко не разбират но като чуят такива коментари като твоите и вече знаят че Селениа не е качествено масло без да са карали с него. Ей така защото някой е решил да говори глупости
                      Извинявайте колеги,ама аз нещо не мога да ви разбера.Какво значи Фиат препоръчва Селения?Това според мен намирисва на процент от продажбите на Селения за Фиат.Ами така де.Купи си някаква боя от Мегахим да речем,и те ти препоръчват на опаковката да я разредиш с АМБ производство на кой мислиш,е правилно Мегахим.Та и Фиат и Селения са дупе и гащи...Аз съм с I.G.A.T. за 8 лв. на литър и двигателя мърка.Ако можеше да говори,нямаше колата да е за 3000 лв.Пък и след 150-250 хил. км. на колкото са реално, да ги караме с масла за по 20 лв. литъра,айде да си имаме уважението ...
                      Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
                      ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
                      ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
                      ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

                      Коментар


                        #12
                        Ей значи аман от разбирачи като теб Атанас 71 ти излезна не само разбирач,философ,а и май се бараш за голям майстор.Като не си запознат с някой елементарни работи не се изказвай неподготвен.Защо ли защото точно такива като теб ходят и се бият в гърдите колко разбират,а не забелязват как другите им се подиграват.Айде стига сме се правели на велики.
                        FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                        Коментар


                          #13
                          zzzz323 написа:
                          Ей значи аман от разбирачи като теб Атанас 71 ти излезна не само разбирач,философ,а и май се бараш за голям майстор.Като не си запознат с някой елементарни работи не се изказвай неподготвен.Защо ли защото точно такива като теб ходят и се бият в гърдите колко разбират,а не забелязват как другите им се подиграват.Айде стига сме се правели на велики.
                          Кротко бе момче , какво се хвърляш такъв . И малко си мери приказките , мен кадето е трябвало са ме оценили . Както виждам ти имаш да догонваш големите майстори. Най-нишите прослойки на обществото са склони да се подиграват на хора които са в пъти над класата им . Не приличаш на такъв . По философия имах среден 3 представи си ако имах 6.
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #14
                            Ей монтьорчето не се прави на разбирач какъвто не си,освен да те гледам какъв си позьор и да ти показвам правилният път,друго не мога да направя за теб.Такива в София си ги имаме колкото искаш ходи да се преподаваш там по селата може да ти върже някой,а за ФИЛОСОФИЯТА оценката ми беше;5 1/2 Впрочем да не би да си дилър на Селения за България та за това да я хвалиш толкова,ако е така извинявам се,че ти режа от клиентите. 1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. "Модераторски екип на fiat-bg.org"
                            FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                            Коментар


                              #15
                              zzzz323 написа:
                              Ей монтьорчето не се прави на разбирач какъвто не си,освен да те гледам какъв си позьор и да ти показвам правилният път,друго не мога да направя за теб.Такива в София си ги имаме колкото искаш ходи да се преподаваш там по селата може да ти върже някой,а за ФИЛОСОФИЯТА оценката ми беше;5 1/2 Впрочем да не би да си дилър на Селения за България та за това да я хвалиш толкова,ако е така извинявам се,че ти режа от клиентите.
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X