Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нещо по-така

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нещо по-така

    здравейте любители на италианските коли!отскоро открих този сайт и се радвам че го има! имам типо 1372 куб.м. карбуратор (според мен много по-добрия вариант от моно инжекция). за мое съжаление все още не мога да си позволя по мощна и хубава кола а пък ми се иска някак си да направя типото още по-добро. то и сега не върви лошо, но нали знаете на човек все не му стига :D . сложил съм му спортен филтър и свещи дензо. неотдавна намерих този американски сайт и се чудя дали има нещо вярно в това, как мислите:www.turbonator.com

    #2
    до колкото разбрах тва е някакъв вид компресор. но нали ако се слага нещо такова трябва да се променят и настрайките в ECUто щото няма да има никакъв ефект. пък и никъде не пише какво е налягането. прилича на тези боклучета от ws телешоп
    Fiat Brava 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Спести си кинтите, не ги давай за боклуци, големи боклуци! П.С. Ето още едно сушоарче, гледай кво става-http://www.homemadeturbo.com/tech_projects/el_blower/ Ей ще ме уморят тези хора, какви идеи им идват на главите! Призовавам те, недей си дава кинтите!!П.П.С. Малей, то било пълно-http://cyclonfuelsaver.272.com/272/tfs.php?PHPSESSID=7845104ed7eedfc490f6936cd7028ee2

      Коментар


        #4
        :D благодаря, и аз така си мислех, няма такова чудо!

        Коментар


          #5
          ти оба4е май не 4ете6 какво се слу4ва с се6оар4ето тро6ат го пи4овете с бейсболна буьалка ото то е боклук колега ако е гарга да е ро6ава ако не въоб6те не се захва6тайhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...wtopic.php?t=1

          Коментар


            #6
            Не можах да разбера, защо не съм прочел за сушоарчето?

            Коментар


              #7
              Abe ima smisyl ot Turbo kompresorite oba4e az Karam "Tipo 1.4.i.e." i sym pital v realturbo.net i mi kazaha 4e za tipoto mi 6te stane malko trudno za6toto nqmalo seriino i tova uslojnqvalo postavqneto.No ina4e Tipoto mi ot 70ks shte stane na 100ks. i ot 170km/h seriino 6te vdiga kum 200km/h !
              Punto MK2 1.2 16v 80hp HLX
              Fabbrica Italiana per Automobili di Torino

              Коментар


                #8
                CoupeFen написа:
                Abe ima smisyl ot Turbo kompresorite oba4e az Karam "Tipo 1.4.i.e." i sym pital v realturbo.net i mi kazaha 4e za tipoto mi 6te stane malko trudno za6toto nqmalo seriino i tova uslojnqvalo postavqneto.No ina4e Tipoto mi ot 70ks shte stane na 100ks. i ot 170km/h seriino 6te vdiga kum 200km/h !
                Темата няма нищо общо с турбокомпресорите...

                Коментар


                  #9
                  Колега почти 100 коня можеш да ги постигнеш и само с шлаиф на главата и малко повечко бензинец с 3-5 градуса предварение на запалването и разни други такива неща, не ти е нужно чак турбо при 9.2:1 компресиа ако слагаш турбо ще трябва да я намалиш

                  Коментар


                    #10
                    ok moje i taka da e togava vijte temata ZA TIPO FENOVE !
                    Punto MK2 1.2 16v 80hp HLX
                    Fabbrica Italiana per Automobili di Torino

                    Коментар

                    Working...
                    X