Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко масло ми трябва и какво да си купя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко масло ми трябва и какво да си купя

    Здравейте, колеги !Имам питане относно какво масло да си купя и колко масло ми побира колицата ЗВЕРА е Fiat Punto 2000г 1.2 16 V.В един магазин ми предложиха да си купя Селения Голд и ми казаха да си взема 3 литра защото колицата побирала 2.8 литра.В другите магазини ми казват савсем други неща че сабира 3.5 литра и да не купувам Селения била.............Та вие имате доста повече опит с Италианките и ще буда благодарен за вашите мнения
    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

    #2
    Събира 2,8л. масло. Взимай си селения и не се притеснявай над 50% от форума карат с такова.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      Събира 2,8л. масло. Взимай си селения и не се притеснявай над 50% от форума карат с такова.
      Мерси
      http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

      Коментар


        #4
        van_dal написа:
        Взимай си селения и не се притеснявай над 50% от форума карат с такова.
        ХАХАХА Колега трябва да направиме една анкета кой с какво масло кара защото не съм сигурен за тези 50% които ти ги споменаваш мисля си,че повече от 25-30% няма да са.
        FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

        Коментар


          #5
          Да много от Нас карат и с други изпитани вече с времето масла .
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            аз повече няма да карам с селения имам същото пунто като колегата сабира толкова 2.8 аз му сипвам кам 2.5 ще питате защо ами като сипах пурвият път 2,8 литра малото изби от някаде и като си изкара необходимото спря а като си слагам друго масло колкото трябва по каталог не протича от никаде ква е тая селения незнам повече селения не
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              bboyd написа:
              аз повече няма да карам с селения имам същото пунто като колегата сабира толкова 2.8 аз му сипвам кам 2.5 ще питате защо ами като сипах пурвият път 2,8 литра малото изби от някаде и като си изкара необходимото спря а като си слагам друго масло колкото трябва по каталог не протича от никаде ква е тая селения незнам повече селения не
              значи тази лоша Селениа си намира от каде да излезе от мотора а другото масло няма тези способности Сериозни аргументи имаш Има отговор М 16 Д цена 1.80лв. наливно , лошото е че като загрее и то намира същото място и излиза от двигателя а ма пък е евтинко
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Селения явно са разработили първото в света "умно" масло :D
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  dikanio написа:
                  Селения явно са разработили първото в света "умно" масло :D
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    а вие се базикате но като сте такива мозаци защо като си сложа кастрол или друго хубаво масло нямам проблем а като сложа тази жабарска боза става така а шегаджи а чушкарите да не се обаждат да си гледат зеленчуците
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар


                      #11
                      bboyd написа:
                      а вие се базикате но като сте такива мозаци защо като си сложа кастрол или друго хубаво масло нямам проблем а като сложа тази жабарска боза става така а шегаджи а чушкарите да не се обаждат да си гледат зеленчуците
                      Как да не се шегува човек та даже и да повярва нещо в писанието ти . Това изречение едно ли е или няколко По нищо не си личи каде започва и каде свършва.
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        Хахах голям спор ударихте тук маи Както и да е купих си Селения голд 3 литра пак каквото ще да става
                        http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

                        Коментар


                          #13
                          колко масло и какво

                          Слагай GM-полу синтетика и забрави за течоветеако сложиш пълна синтетика е голяма вероятноста да си намери място да изтече.

                          Коментар

                          Working...
                          X