Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4 бр. летни гуми 14-ки (185/65/14) НОВА ЦЕНА - Продадени!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4 бр. летни гуми 14-ки (185/65/14) НОВА ЦЕНА - Продадени!

    Продавам 4 бр. летни гуми марка Kingstar 185/65/14. DOT 1GC1. Двете са с по 4-5 мм. грайфер, другите две са по- зле ама стават за задни. НОВА ЦЕНА- 50 ЛЕВА
    Прикачени файлове
    `99 FIAT Marea Weekend 100TD

    #2
    Забравих да оставя телефон за връзка: 0887268188
    `99 FIAT Marea Weekend 100TD

    Коментар


      #3
      Времето се стопли на никой ли не му трябват летни гуми?! Нова цена: 80 лева за четирите!
      `99 FIAT Marea Weekend 100TD

      Коментар


        #4
        `99 FIAT Marea Weekend 100TD

        Коментар


          #5
          Хайде колеги пускам ги на 50 лева, че и мене ме стегна кризата!Ако някой иска ще му направа по- подробни снимки.
          `99 FIAT Marea Weekend 100TD

          Коментар


            #6
            Тея гуми на колко години са . В смисал каучука в кво състояние е ?
            Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
            Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
            Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

            Коментар


              #7
              Колега, каучука е нормално мек - НЕ са пластмасарки. На колко са години не знам. ДОТ-а съм го написал ама тия кодове нищо не ми говорят. Преди година по това време като дойде колата от Италия бяха на нея. И тогава изглеждаха доста нови. В смисъл че на задните още им стърчаха мустаците отстрани. Аз съм ги карал до ноември някаде и сложих зимните. Които ми бяха предни съм ги поизтъркал ама другите са си доста читави. Ако имаш интерес ще ги измия малко да не са прашни и ще ги сминам пак. Иначе винаги можеш да ги видиш.Причината да ги продавам е че минах на по-големи джанти и сега ми трябват гуми за тях. Иначе пак щех да си ги карам.
              `99 FIAT Marea Weekend 100TD

              Коментар


                #8
                `99 FIAT Marea Weekend 100TD

                Коментар


                  #9
                  Аз имам интерес, снимай ги ако можеш. Също така дали може по отделно, интересувам се от по-запазените две Къде се намират?

                  Коментар


                    #10
                    Вървят вси4ки гуми комплект за 50 кинта. Отделно мога да ти дам 2-те по-запазени но пак за 50 кинта, защото иначе другите две няма да мога да ги продам никoгаш. Довечера ще ги измия и ще кача снимки.
                    `99 FIAT Marea Weekend 100TD

                    Коментар


                      #11
                      Качвам снимка на вече чиста гума, защото някои колеги помислиха че каучука е остарял. В действителност е в доста добро състояние. Снимал съм гумите с по-голям грайфер. Другите 2 имат по- малко. Цена 50 лв. за четирите.
                      Прикачени файлове
                      `99 FIAT Marea Weekend 100TD

                      Коментар


                        #12
                        Продадени! Гумите са с ДОТ 1306 за който се интересуваше

                        Коментар

                        Working...
                        X