Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто HGT - 2300лв - Продадено

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто HGT - 2300лв - Продадено

    Дата на производство януари 2000 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 130 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Купе Пробег 98000 км Цвят Черен Особености:2(3) Врати, ABS, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Катастрофирал, Климатик, Лети джанти, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванетел. 0885 40 92 84[img][/img]Колата преди удара нямаше забележки.сменяни са консумативи..нови зимни гуми или летни (това е по избор на куповача), има прилична музика с усливател и бас..щетите са това което се вижда на снимките. 2та предни airbags са отворени...има още два здрави в седалките..
    Прикачени файлове
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    #2
    колега, интересува ли те бартер за Пунтото от подписа ми?

    Коментар


      #3
      Не мерси...пари ми трябват че си е криза...
      Punto HGT - total
      Punto 1.2 16v Sporting - total
      Punto 1.2 - alive
      Toyota celica t23

      Коментар


        #4
        Като решиш да я даваш на части пиши.
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5
          Тая кола с 1000 лева и повечко труд и е на пътя пак.Цената е доста добра.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            Тая кола с 1000 лева и повечко труд и е на пътя пак.Цената е доста добра.
            силно се съмнявам че за 1000 лв. ще стане отново перфектна ако беше така колегата шеше да си я направи със сигурност. Като гледам по снимката, без да съм наясно с пораженията отдолу, само полуоската е мин 300лв и то втора ръка. Ако удъра е стигнал до макферсона задължително отива на стенд за разпъване, а там цените са свирепи - почва се от 500лв. нагоре Който се е интересувал от цените на частите и ремонтите за това Пунто знае за какво става въпрос. Боята заедно с качествена подготовка за боядисването в добър сервиз е мин 500 (включая камерата и изпичането).Наистина човек ако разбира от тенекиджийство може и да се включи в 1000 лв., но как ще изглежда колата след ремонта е отделен въпрос. 1000лв само за частите съм по - съгласен. За смана са също със сигурност аирбаците - 2 броя + 2 броя колани + централа и изчистване на Crash datata на компа (остойностено е около мин 300лв)....Цената е бих казал разумна, според това колко работа има по колата. Колега сори за спама, а пък аз ще си помисля дали мога да намеря пари По принцип къде може да се види колата - пиши на лично съобщение

            Коментар


              #7
              утре ще си взема колата от сервиза и който има интерес ще му кажа какво има за смяна...а що се отнася до ламарините трябва нов калник и предна броня..другото е наред...който има мерак ще си я оправи и ще и се радва..аз за сега се радвам на служебна кола а после ще му мисля//
              Punto HGT - total
              Punto 1.2 16v Sporting - total
              Punto 1.2 - alive
              Toyota celica t23

              Коментар


                #8
                Колега джантите ако са 15-ските оригиналните от ХГТ-то и тази предната лява е наред имам интерес ако ги продаваш отделно...

                Коментар


                  #9
                  SIII написа:
                  утре ще си взема колата от сервиза и който има интерес ще му кажа какво има за смяна...а що се отнася до ламарините трябва нов калник и предна броня..другото е наред...който има мерак ще си я оправи и ще и се радва..аз за сега се радвам на служебна кола а после ще му мисля//
                  Поне на снимките ясно се вижда че и предния капак е огънат.Мен на Бравото за боядисване на броня и калник ми зеха 300лв. и 70 дадох за нов калник... имах късмет че бронята беше само зажулена.Доста пари трябва да се метнат по тая кола да се направи но реално погледнато е 2000г. цената не е лоша за 1500лв смятам че може да е ок.

                  Коментар


                    #10
                    в какво си я изпращял ?
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #11
                      uBoy написа:
                      в какво си я изпращял ?
                      BMW
                      Punto HGT - total
                      Punto 1.2 16v Sporting - total
                      Punto 1.2 - alive
                      Toyota celica t23

                      Коментар


                        #12
                        Принципно ако имаше каско нямаше да е толкова проблем ремонта,но като гледам нямаш маркировка !!! Иначе цената е разумна !!!
                        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                        Fiat Punto 1.2 16v LPG

                        Коментар


                          #13
                          Buch написа:
                          pecata написа:
                          Тая кола с 1000 лева и повечко труд и е на пътя пак.Цената е доста добра.
                          силно се съмнявам че за 1000 лв. ще стане отново перфектна ако беше така колегата шеше да си я направи със сигурност. Като гледам по снимката, без да съм наясно с пораженията отдолу, само полуоската е мин 300лв и то втора ръка. Ако удъра е стигнал до макферсона задължително отива на стенд за разпъване, а там цените са свирепи - почва се от 500лв. нагоре Който се е интересувал от цените на частите и ремонтите за това Пунто знае за какво става въпрос. Боята заедно с качествена подготовка за боядисването в добър сервиз е мин 500 (включая камерата и изпичането).Наистина човек ако разбира от тенекиджийство може и да се включи в 1000 лв., но как ще изглежда колата след ремонта е отделен въпрос. 1000лв само за частите съм по - съгласен. За смана са също със сигурност аирбаците - 2 броя + 2 броя колани + централа и изчистване на Crash datata на компа (остойностено е около мин 300лв)....Цената е бих казал разумна, според това колко работа има по колата. Колега сори за спама, а пък аз ще си помисля дали мога да намеря пари По принцип къде може да се види колата - пиши на лично съобщение
                          Нищо лично колега, но total bullshits

                          Коментар


                            #14
                            аз пък мога да Ви кажа, че Вие у Софията дет Ви е мн арна мноооого надувате цените ама до космоса. Колата с части + ремонт и боядисване (дори и крив рог да има) 1500 лв. е оправят айде някой да ми намери за 4000 лв хубаво ХГТ като това на колегата пък да си говорим....
                            MB 280 S W108 67' - pickUp
                            MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                            ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                            Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                            office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                            Коментар


                              #15
                              etorrent написа:
                              Принципно ако имаше каско нямаше да е толкова проблем ремонта,но като гледам нямаш маркировка !!! Иначе цената е разумна !!!
                              Колегата има каско и са му платили тотал щета! За това се надявах да я продаде за части.
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар

                              Working...
                              X