Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Selenia Touring 5W50

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Selenia Touring 5W50

    Някой може ли да разкрие какво е и къде се забърква това масло?На официалните сайтове на Селения няма никаква информация.Гугъл намира само някакви китайски и арабски сайтове, което е ДОСТА СЪМНИТЕЛНО хит-ко го продава, но това не означава нищо.Ако е някакъв боклук ментак по-добре отсега да се знае и да не си трошим колите.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    Re: Selenia Touring 5W50

    spark написа:
    Някой може ли да разкрие какво е и къде се забърква това масло?На официалните сайтове на Селения няма никаква информация.Гугъл намира само някакви китайски и арабски сайтове, което е ДОСТА СЪМНИТЕЛНО хит-ко го продава, но това не означава нищо.Ако е някакъв боклук ментак по-добре отсега да се знае и да не си трошим колите.
    на сайта на Приста пише, че и те правят такова маслоно никъде не съм го срещал
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #3
      Hit-ko написа:
      bobyk написа:
      Как ще коментирате:1. Да сменя до сега ползваното Selenia 20K с това масло, до сега не съм имал никакви загуби на масло, може би за целия пробег доливам веднъж, и не мисля че ще похапва от тая синтетика (та нали при висока температура синтетиката има по голям вискозитет).2. Защо не мога да открия нищо за това масло, дори и на сайта на Selenia.3. В крайна сметка какъв интерва на смяна дават на Selenia TOURING - 5w50.
      Това е нов продукт и не всички масла на селения са на сайта им, а маслото е с много широк темп. диапазон с пробег 15-20 000 км. в зависимост от това, градско или извънградско е повечето от пробега!
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Ще почакам да излезе нещо официално. За мен си остава необяснимо, защо в интернет се открива само по китайски, тайвански, арабски и балкански сайтове и никъде по "белите" държави. Едва ли са решили точно тука да го промотират като е толкова хубаво.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Маслото е читаво. Изкарах 10хил с него...нищо не се промени като звук или каквото и да било друго. За тази цена по-добре кастрол
          Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
          Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
          FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
          Powered by Total & Fobos LPG

          Коментар

          Working...
          X