Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво двигателно масло за уно 45 бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво двигателно масло за уно 45 бензин

    Нов съм във форума ,ако нещо не съм направил както трябва моля да беда извинен.Жена ми си купи фиат уно 45 и се налага да му се сменят консумативите,интересува ме какво масло е най подходящо.
    vankata

    #2
    Re: Какво двигателно масло за уно 45 бензин

    vankata450r написа:
    Нов съм във форума ,ако нещо не съм направил както трябва моля да беда извинен.Жена ми си купи фиат уно 45 и се налага да му се сменят консумативите,интересува ме какво масло е най подходящо.
    Фиат-ското масло е Селениа слагай и няма да се плашиш.Повече от половината форум кара със Селениа и са доволни няма проблем. Има и друга група която кара кой с каквото масло си харесал.Надявам се и някой от тях да се включат :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Аз лично карам с Mobil Super S 10W40 и съм доволен.Тиха и равномерна работа на двигателя без тракания на повдигачи при студен двигател и т.н.Заложих на изпитано и доказано качество макар че много колеги твърдят че при нас повечето маркови масла са ментета или гаражна изработка.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        Това което е по книга. Предполагам че е Селения!!!

        Коментар


          #5
          аз съм с FUCS TITAN 10w40 много тиха и спокойна работа на двигателя.колата е UNO fire 1.1
          fiatkite sa nmr1

          Коментар


            #6
            Какво двигателно масло за уно 45 бензин

            До сега не съм срещал такова масло Селения,но ще потърся и ще Ви се доверя.
            vankata

            Коментар


              #7
              Маслото за италианските автомобили е Селения. Можеш да си избереш между Селения Голд, Селения 20К и Селения Вижън- първите две са полусинтетика, третото е минерално. Ако искаш мога да ти драсна цените на Л.С.
              ex. Fiat Marea 1.6 16V
              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
              Lancia Kappa 2.0 VIS

              Коментар


                #8
                Какво двигателно масло за уно 45 бензин

                Ако е възможна и доставка по някой куриер,мисля че ще свършим идеална работа.Чакам цени.
                vankata

                Коментар


                  #9
                  Имаш Л.С., колега.
                  ex. Fiat Marea 1.6 16V
                  ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                  Lancia Kappa 2.0 VIS

                  Коментар


                    #10
                    колега ще можеш ли да ми кажеш дали се продават и в град Шумен тези масла.нещо адрес или име на магазин да ми кажеш на някои дистрибутор?

                    Коментар


                      #11
                      durtiq666 написа:
                      колега ще можеш ли да ми кажеш дали се продават и в град Шумен тези масла.нещо адрес или име на магазин да ми кажеш на някои дистрибутор?
                      Нямам идея за Шумен къде продават Селения. Във Варна има, където ти е най-близко. Иначе ако решиш мога да ти пратя по куриер.
                      ex. Fiat Marea 1.6 16V
                      ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                      Lancia Kappa 2.0 VIS

                      Коментар


                        #12
                        Uno-то го карах само с Valvoline 15W40 в продължение на 6 години, с това масло колата вървеше перфектно и не го харчеше маслото
                        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                        Търси се..

                        Коментар


                          #13
                          А азщо като по каталог дават Селения, в Ауто Италия слагат на колите Кастрол?
                          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                          Коментар


                            #14
                            Аз карам със Selenia 15W40 на типото. За уното също ти го препоръчвам няма да съжаляваш обаче гледай да вземеш запечатано масло в туба да не е наливно
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #15
                              мерси колеги да сте живи и здрави!

                              Коментар

                              Working...
                              X