Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат БРАВО 2.0 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат БРАВО 2.0 20V

    Kолеги продавам си машината поради простата причина че ми трябват пари .... направена е лично по мой вкус и е испъната до макс без селски истории .... ! преценете сами Цена:4000 /може малък коментар на цената/колата я има и в мобиле но там цената е по висока !
    Прикачени файлове
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    #2
    колега,че аз не видях да си пипал нещо по колицата просто фабричното браво нищо сащественно на този етап оценка 3.успех в продажбата.

    Коментар


      #3
      fetel написа:
      колега,че аз не видях да си пипал нещо по колицата просто фабричното браво нищо сащественно на този етап оценка 3.успех в продажбата.
      Няма нищо по хубаво колата да е в оригинален вид. Евала колега и успех в продажбата а новия собственик да си я прави по негов вкус. Това е най-доброто Браво 2.0 20В в Мобиле
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        fetel написа:
        колега,че аз не видях да си пипал нещо по колицата просто фабричното браво нищо сащественно на този етап оценка 3.успех в продажбата.
        Много Голфаджийско изказване.Какво трябва да я накипри със светещи пръскалки лепенки и т.н. като циганска булка да и се радват селяците ли?Извинявам се за грубите думи.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          МНОГО добро браво за много добри пари !!! заслужава си колата няма нищо излишно по нея и моята опитвам да я докарам същата за сега само броня трябва да намеря успех колега
          1.6 16v Abarth

          Коментар

          Working...
          X