Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Brava Lineaccessori

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Brava Lineaccessori

    http://store2.data.bg/numb/FIAT_Brav...ръпнете оттук... малко е голямо защото не можах да направя нещо в настройките на сканиране...ама ми е за първи път...същите аксесоари са и за Браво, само снимките са по-различни...
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    Ето аз какво си купих от аксесоарите.Още не съм го монтирал (събота/неделя на спокойствие), но изглежда страхотно като го сложа на задната страна на седалката.Здраво е и е перфектно за инструменти. Джобовете са големи и се побират много неща в тях.Ето снимките:
    Прикачени файлове
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Излежда много добре и функционално.На каква цена е и от къде го взе?
      Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
      Brava 1.4 12V SX

      Коментар


        #4
        dfxc753 написа:
        Излежда много добре и функционално.На каква цена е и от къде го взе?
        Поръчка от Италия, чрез "Александър Ауто".Общо с доставката ми излезе 105лв. Има още разновидности. Виж книжката, която съм качил в първия пост.
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Ехее, доживяхме! Честито! :D Сигурно вече си пуснал тема за среща на Сточна гара, нали?
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Ехее, доживяхме! Честито! :D Сигурно вече си пуснал тема за среща на Сточна гара, нали?
            ...колко исках да се изфукам още тази неделя, ама - нъцки
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Аз започвам да си търся спойлер като този в каталога - влюбих се...Даже смятам да се обадя на Динекспрес в Пловдив че са ми по-близо и с номера на часта да ги питам какви пари е...Аз от тях си купих орнамент за радиото и останах много доволен - наистина е оригинален - пластмасата е 1:1 с таблото - е взеха ми 32лв все пак де...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Yavor написа:
                Аз започвам да си търся спойлер като този в каталога - влюбих се...Даже смятам да се обадя на Динекспрес в Пловдив че са ми по-близо и с номера на часта да ги питам какви пари е...Аз от тях си купих орнамент за радиото и останах много доволен - наистина е оригинален - пластмасата е 1:1 с таблото - е взеха ми 32лв все пак де...
                Кажи кой е номера.
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Номера на спойлера е 5908285 - проверих го в сайта на Александър-Ауто - излиза някаква фантастика - 461лв - е толкова няма да дам. Ако мога до 100-150 да си го намеря добре ама повече - не го искам тогава...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Ето снимка - монтирано...Напълнено е с цял комплект инструменти. Разни масла, шишенца и т.н.Много съм доволен! Мислех си, че съм хвърлил пари на вятъра, обаче се оказа друго...
                    Прикачени файлове
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Колегата си е решил кардинално проблема с подреждането на багажника.

                      Коментар


                        #12
                        Асенчо, с какво се захваща към седалката?Започва да ми се навърта идеята да посетя шивачката на жена ми със снимките и бойната задача да го ушие от някакъв здрав брезентов плат, защото в багажника ми е ад в момента.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          zgabrovski написа:
                          Асенчо, с какво се захваща към седалката?Започва да ми се навърта идеята да посетя шивачката на жена ми със снимките и бойната задача да го ушие от някакъв здрав брезентов плат, защото в багажника ми е ад в момента.
                          Да шие един и за мен Срам ме е да отворя багажника. По завоите се чува само как се търкалят разни неща от единия до другия край.

                          Коментар


                            #14
                            zgabrovski написа:
                            Асенчо, с какво се захваща към седалката?Започва да ми се навърта идеята да посетя шивачката на жена ми със снимките и бойната задача да го ушие от някакъв здрав брезентов плат, защото в багажника ми е ад в момента.
                            Закрепва се чрез копчета. Във всеки един момент можеш да идеш и да го откачиш.Пробиват се малки дупчици на мястото на копчетата и след това с рапидка се завинтва долната част на копчето към седалката.Копчетата са общо 10 на брой: 5 отгоре и 5 отдолу.
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар

                            Working...
                            X