Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-Враца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София-Враца

    някой да знае как е ситуацията в момента? особенно ме вънува мездра-враца големия байр да не са се навъртели тирове....
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Мой познат пътува сутринта и каза,че Враца-София нямало проблем.Обаче въпросния баиртой го е спускал ,така че...Някой ако знае сигурна инфо.да казва,че утре напалвам и аз през С-я за към Оряхово?
    ===============================
    // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
    ===============================

    Коментар


      #3
      абе аз като гледам ква е жега, едва ли ще имаш проблем. но днес четох, че около мизия имало проблеми, но наистина не ми се вярва да имаш грижи утре
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        В момента един тираджия "доложи",че от Враца натам е гадно(киша и непочистено).Живот и здраве до там да стигна,пък у дома и стените помагат :P
        ===============================
        // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
        ===============================

        Коментар


          #5
          аз вече минах значи до отбивката на околовръстното на враця спокойно може да караш 120...пътя е дори сух на места, повечето е мокро... околовръзтното на враца е на петна.. след враца ми се стори, че наистина не е чистено, но аз направих обратен на лук ойла преди да почнеш да качваш байра и не мога повече да ти кажа. от прителка дето пътува по-натам знам, че са ди спрели на борован и са чакали машината д амине и изчисти, но след час са ги пуснали. мисля, че ако отложиш максимално часа на тръгване няма да имаш никакъв проблем-топи се!
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            ===============================
            // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
            ===============================

            Коментар


              #7
              пич, да знаеш, че във врачанско вали навсдякъде и има нова снежна покривека от около 5-6 санта и продължава
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар

              Working...
              X