Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как е пътната обстановка по магистрала Тракия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как е пътната обстановка по магистрала Тракия

    Колеги ако някой е патувал или има инфо да сподели. Че мисля след 2 часа да тругвам от София за Пловдив но се чудя още....
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    #2
    цитат от уебсайт, 9:57 днес: "На автомагистрала
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      To oстава и магистралата да не почистят.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Абе случвало се е да не я почистят. При първия сняг тъкмо пътувах към София. На места беше супер, на други едва мърдахме.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          В момента в участъка Пловдив - Стара Загора магистралата е суха. Преди малко се чух с брат ми, който пътува в момента.Винаги обаче има вероятност от локални заледявания, така че, внимателно!

          Коментар


            #6
            както обикновено - в Пловдивския участък е добрев Старозагорския и Софийския - зле
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              В момента в участъка Пловдив - Стара Загора магистралата е суха. Преди малко се чух с брат ми, който пътува в момента.Винаги обаче има вероятност от локални заледявания, така че, внимателно!
              Поздрави на брат ти. Преди час се прибрах от Пловдив ( аз съм от Сливен) магистралата е доста заснежена просто защото вали сняг и всички коли се движат в едното платно а другото е с 10-15см. сняг и почти не може да се изпреварва.Чак на 4-5км. то СтЗ. снега е разтопен защото сутринта бяха хвърляли луга.Това е от мен.
              FIAT Stilo 1.9 Jtd

              Коментар


                #8
                В събота срещу неделя през ноща ми предстои пътуване от Казанлък до София и обратно.Дано се нормализира обстановката.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  В събота срещу неделя през ноща ми предстои пътуване от Казанлък до София и обратно.Дано се нормализира обстановката.
                  както казала Айшето ’ А, дано, ама надали !"

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    Tornado написа:
                    В събота срещу неделя през ноща ми предстои пътуване от Казанлък до София и обратно.Дано се нормализира обстановката.
                    както казала Айшето ’ А, дано, ама надали !"
                    София: Вали сняг22 февруари 2009 | 06:50 | Агенция "Фокус"София. Сняг вали над София, образува се нова снежна покривка от 2 см, на места и повече, предаде репортер на Агенция ,,Фокус
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X