Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Alfa Romeo 156 1,9 JTD 8V - ЗА ТРИЕНЕ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Alfa Romeo 156 1,9 JTD 8V - ЗА ТРИЕНЕ!

    Марка: Alfa RomeoМодел: 156 SpotwagonДвигател: 1,9 JTD 115к.с.Дата на производство: 22.07.2003Пробег: 113500 к.м.Цвят: тъмно син металикЕкстри: Ел. стъкла, ел.огледала, двузонов климатроник, подгряване на предното стъкло, хидравлика, стерео, ABS, ASR, ESP, щора и мрежа за багажника, ски тунел.Други: Колата се продава с два чифта гуми, обслужена, със сменени ремъци, ролки, термостат и съединител. Забележки: Без забележки.Цена: 10600За контакти: 0877 07 57 88 - Тодоров
    Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
    Fiat Punto 1,2'98

    #2
    А снимки?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      А снимки?
      Нещо не мога да вдена как да ги постна, затова ето линк към обявата със снимки http://www.dalavera.net/product/view...gon-19jtd-2003
      Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
      Fiat Punto 1,2'98

      Коментар


        #4
        Съединител на тия километри :D Иначе от колко време я караш, и от къде е внос
        Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

        Коментар


          #5
          stan.s написа:
          Съединител на тия километри :D Иначе от колко време я караш, и от къде е внос
          Технологическите спецификации на 156-цата гласят, че животът на съединителя е около 100 000 км., като прибавиш и големият въртящ момент на дизела, нещата стават ясни. Колата я карам от средата на декември 2007-ма, внос е от Тортона - Италия, кончесионария "Берте", служебна кола на някакъв пич Мауро Белеца, в чийто social security number, чието копие още си пазя пише интересни неща,но това при оглед на място Колкото до километрите, знаеш че на JTD-тата могат лесно да се установят на екзаминера. Факт е че в колата не беше сядано на задните седалки и не беше пушено, а цялостното й състояние говори за съвестна и навременна поддръжка. Единствената причина за продажбата е, че трябва да използвам тези пари за да покрия една финансова дупка до лятото, когато настоящите ми бизнес начинания ще дадат необходимият плод, който пък ще ми позволи да си купя чисто нова 159 от Милано моторс. Бях ли изчерпателен?
          Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
          Fiat Punto 1,2'98

          Коментар


            #6
            уп от мен колата е хубава
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              Куклична! Успех в продажбата! Преди седмица-две една такава от Монтана я ожениха, ама 150 кончета беше. Хубава колица с хубав мУтор.
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар


                #8
                Благодаря колеги, колата наистина е хубава и не ми се разделя с нея, но...Съгласен съм и на бартер за дизелово Пунто 2002-2004, с доплащане от страна на купувача.
                Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                Fiat Punto 1,2'98

                Коментар


                  #9
                  Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                  Fiat Punto 1,2'98

                  Коментар


                    #10
                    ...криза...в тая страна на пазара вървят само колите под 5000 лева и над 50 000(мутренските марки), което значи че нямаме средна класа...Кофти.
                    Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                    Fiat Punto 1,2'98

                    Коментар


                      #11
                      Ако се помотаете още малко ще си намеря друг източник на финансиране и кЮмбето си остава мое
                      Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                      Fiat Punto 1,2'98

                      Коментар


                        #12
                        Айде народе, не се блъскайте ще има само за един от вас Up!
                        Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                        Fiat Punto 1,2'98

                        Коментар


                          #13
                          Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                          Fiat Punto 1,2'98

                          Коментар


                            #14
                            Да повторя за бартера, приема се такъв с доплащане от страна на купувача, за предпочитане за дизелово пунто след 2001 година, че нафтата ми е безплатна
                            Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                            Fiat Punto 1,2'98

                            Коментар


                              #15
                              Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                              Fiat Punto 1,2'98

                              Коментар

                              Working...
                              X