Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Peugeot 206GTi vs BMW 318is vs BMW 320 coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Peugeot 206GTi vs BMW 318is vs BMW 320 coupe

    Само да Ви кажа, че тея БМВ-та толкова да са невървежни... просто нямам думи :DС някаква си "френска кошница" там 2000 кубика 16 клапана (136 к.с. 190 нм) ги направихме смешни днес...Първото беше 318is и нямаше никакъв шанс, на всяко подаване на газ на пежото бмв-то малко по малко си отиваше... интересното е, че вървеше колкото другото... но пък изпуши 1-2 пъти черно, което ме навява на мисълта, че има тунинг и нещо не му е наред :DДругото беше 320 coupe или нещо от сорта - двуврато, не е компакт и е с 6 цилиндров двигател с Vanos (до колкото разбрах това просто означавало, че е с вариатор :D ) та до към 170-180 малко по малко го изпреварвахме и тъкмо вече доближавахме момента за минаване пред него, пред нас имаше кола, момчето, което караше - спирачки, зад бмв-то и пак газ, та така до към 210-220 плътно зад него, после свърши пътя и трябваше да спираме... Понеже момчето ми се оказа познат (иначе дори нямаше да знам с какъв двигател е) - тръгна да се оправдава, че ламбда сондата му била за смяна :D Много ми е интересно Punto HGT как ще се справи със своя въртящ момент от 160 нм едит: И двете "гонки" бяха с летящ старт... от място и двете БМВ-та нямаше да видят нищо друго, освен номера на пежото и стикера на 206GTi клуба :D

    #2
    А ти защо не се пусна да ги пробваш ? :D
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      coupe 2000 написа:
      А ти защо не се пусна да ги пробваш ? :D
      аз бях в пежото, а след тая обиколка на северна България не знам дали ще ми стигне бензина и до бензиностанцията да отида, а утре ще ходя пак и до Варна ...

      Коментар


        #4
        kiler_4o написа:
        coupe 2000 написа:
        А ти защо не се пусна да ги пробваш ? :D
        аз бях в пежото, а след тая обиколка на северна България не знам дали ще ми стигне бензина и до бензиностанцията да отида, а утре ще ходя пак и до Варна ...
        А ти пробвал ли си се да се пуснеш срещу приятелят ти с пежото ? От там можеш също да си направиш извод какъв ще е резултата, но мисля че ще ти гледат задния номер особено ако не е летящ старт .
        fiat coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          coupe 2000 написа:
          kiler_4o написа:
          coupe 2000 написа:
          А ти защо не се пусна да ги пробваш ? :D
          аз бях в пежото, а след тая обиколка на северна България не знам дали ще ми стигне бензина и до бензиностанцията да отида, а утре ще ходя пак и до Варна ...
          А ти пробвал ли си се да се пуснеш срещу приятелят ти с пежото ? От там можеш също да си направиш извод какъв ще е резултата, но мисля че ще ти гледат задния номер особено ако не е летящ старт .
          Пежото тежи 1 тон и в момента, в който спре да върти гуми е тотално пред мен... Ако не завърти гуми ме дръпва още в началото... И да - определено мога да правя добри стартове :D просто пежото е леко и с много по-широки гуми... Това и с чинкуечентото и с пунтото... С летящ старт никакъв шанс, особено трета, четвърта и пета са му супер къси на пежото и много бързо дръпва в по-високите... а първа и втора са му мааалко по-дълги от на пунтото... с около 10% С Ауриса съм пробвал пежото (Toyota Auris 2.0 D-4D 126 hp 300 nm), с 3ма души в тойотата и двама в пежото, на влажно време (тойотата със зимни, той с летни гуми) - на първа и втора го дръпвам (на втора от 60 до около 100 пежото си върти едната гума) - на трета включи ли просто ме дръпва като спрял Просто явно GTi-тата си вървят и това е :D И пак добре, че е 136, а не е 180 коня версията ... :D

          Коментар


            #6
            ааа мани ги ти тея изпалнения 180 к.с. тва мн гадна кола на пален педал няма вкарване в пътя малкия дзвер.един път ме возина после 20 мин немога спра да трепера,егати силата егати стоенето дето има тва лъвче
            Honda Jazz 1.4 8v 07'

            Коментар


              #7
              Така е, страшно е лъвчето... може да не са с най-издържливите окачвания (или поне така се усеща като минава през дупки), чувал съм, че и скоростните им кутии не са от най-издържливите, но просто това лъвче върви все едно го гонят 136 коня :D В случая дърпат :D Пък как спираааааа... просто уникално

              Коментар


                #8
                Не можах да се сдържа :D . Вярно ги дават с мека предница ама то така си се чува винаги. Просто е малко по твърдичко .Да видим до тук са изкарали около 6-7 хиляди km. Сам знаеш, че тракаха старите като я взех . Ще видим до кога ще изкарат.

                Коментар


                  #9
                  Killerboy написа:
                  Не можах да се сдържа :D . Вярно ги дават с мека предница ама то така си се чува винаги. Просто е малко по твърдичко .Да видим до тук са изкарали около 6-7 хиляди km. Сам знаеш, че тракаха старите като я взех . Ще видим до кога ще изкарат.
                  Който и да си возил в колата - после като обсъдим все достигаме до тоя извод, се усеща все едно окачването ти ще се счупи Може и да не е така, ама така се усеща... И кат’ш си регистриран тука земиш си поопра’иш профило, че да н’са излагами :D Нещо аватар, подпис, слагай френската кошница на аватара :D

                  Коментар


                    #10
                    и аз сега карам едно лъвче ама в сравнение с 206-то моито е кораб маика :D и наистина как спират
                    Honda Jazz 1.4 8v 07'

                    Коментар


                      #11
                      По късно ся ще те та земам да хоим са разхождаме:D Да намерим някои друго БМВ :D

                      Коментар


                        #12
                        Евала колеги,доказвате тезата че марката БМВ не става за състезания,а само да се """ФУКАШ"""
                        Фиат Пунто 1.6i turbo

                        Коментар


                          #13
                          гледам пишете по темата ,да питъм има ли 206 гтиили е 205 гти
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #14
                            Естествено че има един познат има такова и няма да обяснявам как върви то е с Спортно окачване карбонов спортен филтър и фабрично 2.0 150 hp
                            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                            Коментар


                              #15
                              206 ли
                              бмв форевар м5

                              Коментар

                              Working...
                              X