Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mнение колеги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mнение колеги

    Имам нужда от нова броня за пунтото,и се чуда м/у стандартна преправена кат старата,такава от Пунто2 ХГТ и такава от М3 Е 46....Дайте мнение...
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    От ХГТ-то ще е най-добре! От М3 стои добре на по-големи и широки предници. От ХГТ ще стои доста мускулесто!

    Коментар


      #3
      може да сложи6 от м3 е46 и да сложи6 едни фланци така 6те и придаде много

      Коментар


        #4
        me_to_u написа:
        От ХГТ-то ще е най-добре! От М3 стои добре на по-големи и широки предници. От ХГТ ще стои доста мускулесто!
        дам и аз съм за тази на хгт-то... това е за мен най красивото пунто /мк. ІІ, без фейслифт/, само незнам как ще седи на пунто мк І... другото, което си мисля е че ще имаш затруднения с пъхването на купето в бронята от е46-а, все пак м-ката е доста по широка отпред!в крайна сметка ти си прецени сам без да се съобразяваш с хорските мнения... всичко опира до субективни фактори!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          Ей тези са сполучливи, но доставката е много пари
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            6те сподели6 ли кви пари

            Коментар


              #7
              me_to_u написа:
              Ей тези са сполучливи, но доставката е много пари
              Определено не са ми по вкуса,иначе е така би било изглеждало мн добре,кат се стопли ще мина през Оги от Девил да видиме кво ще измисли
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #8
                отли4но е станало особено с тези типи ангел айсОтново те моля използвай букви вместо цифри.Точка1.12. от правилника: Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Alexius

                Коментар


                  #9
                  Мойто мнение е, че броня се слага от ФИАТ на ФИАТ, от Опел на Опел, от БМВ на БМВ и т.н., иначе бронята седи като подарена
                  Uno Turbo RulZz

                  Коментар


                    #10
                    150лв ми искат в Сиги тунинг,са ще провера и в девил,но иначе не е проблем монтажа защото са правили и 205 пежо с М3 Е46 броня.....Само да се стопли малко и ще е почна количката
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      Selqatin написа:
                      150лв ми искат в Сиги тунинг,са ще провера и в девил,но иначе не е проблем монтажа защото са правили и 205 пежо с М3 Е46 броня.....Само да се стопли малко и ще е почна количката
                      Човек, недей със "Сиджи" се занимава, много кит, много работа Тея от "Девил" работят по-добре(лично според мен де)

                      Коментар


                        #12
                        me_to_u написа:
                        Selqatin написа:
                        150лв ми искат в Сиги тунинг,са ще провера и в девил,но иначе не е проблем монтажа защото са правили и 205 пежо с М3 Е46 броня.....Само да се стопли малко и ще е почна количката
                        Човек, недей със "Сиджи" се занимава, много кит, много работа Тея от "Девил" работят по-добре(лично според мен де)
                        И аз така знам,ма още не съм проверил цената при девил...Иначе аз само ще купувам броня и монтажа,колата се рпави при моя си бояджия
                        _______________________________________
                        0885261834

                        Коментар

                        Working...
                        X