Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава ТД75/ТД100 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава ТД75/ТД100 на части

    незнам дали да се радвам или да се ядосвам но Бравата ни изгоря и сега се продава на части.... колебая се понеже имахме доста главоболия с тази кола, но най-накрая това и най-важното е че на брат ми му няма нищо(той я караше въпросната вечер).В заглавито съм писал ТД75/ТД100 понеже колата беше ТД100 но мотора се предаде и сложихме ТД75. Сменен е единствено мотора, всичко останало си е отигинал ТД100... Ето и данните на колата:Марка: Fiat Модел: Bravа Двигател: 1.9 ТД75Тип двигател: Дизелов Мощност (к.с.): 75 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Дата на производство: 1997гЦвят: Тъмно сив мет. Особености: AirBagABS Ел. Стъкла Имобилайзер КлиматикМеталик Серво управление Стерео уредба Центр. заключване Ето и снимки да видите за какво става въпрос: http://www.gosho777.snimka.bg/album....23Колата е все още цяла и затова може да има известно забавяне с някои по- големи части понеже съм и на работа и тази седмица имам доста ангажименти. От другата седмица най-вероятно ще е на парчета вече Можете да се свържете с мен по следните начини: Тук в темата чрез ЛС намирам се в град Габрово на тел 0887008492 и 0895822244 на e-mail gosho_777@abv.bg скайп: gosho_777Цените са напълно достъпни, но това ще разберете след като си изберете нещо Поздрави и лек ден...
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Колега как така изгоря...каква беше причината, че звучи много страшно
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      За третия стоп колко ще искаш.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        третия стоп нестава(има изгорели диоди).Изгоря както беше в движение, с около 40км се е запалила. Лошото е че точно преди палежа съединителя е потънал а спирачките отказали. Това става на 26.12, имаше лед и колата е спряла единствено с ръчна, спирането е било около 50м. Слава богу на хората вътре им няма нищо, както няма и ПТП при спирането.За сегашния вид на автомобила голяма заслуга имат: продавач от близък магазин който излязъл с 2 пожарогасителя, както и Пожарната- отзовала се и реагирала доста бързо.На човека и пожарникарите А всички преминаващи коли по време на инцидента са били единствено зяпачи и никой не спрял....Един дори свирел на пожарникарите да се махнат че да мине,за която си постъпка си изпросил шут в калника от единия пожарникар.Евала на такива хора като пожарникарите(тогавашния екип) и мъжът от магазина
        Bravo TD100 98'- това в Гаража
        Brava TD100 96'- Мир на праха и...
        Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
        Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

        Коментар


          #5
          Да не се приема като спам ,но според мен пожара е тръгнал от нещо дало накъсо около акумулатора.Предполагам жилото на съединитела е протъкало някой кабел който в последствие е запалил казанчето за спирачна течност и затова губи спирачки.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Gosho_777 написа:
            третия стоп нестава(има изгорели диоди).Изгоря както беше в движение, с около 40км се е запалила. Лошото е че точно преди палежа съединителя е потънал а спирачките отказали. Това става на 26.12, имаше лед и колата е спряла единствено с ръчна, спирането е било около 50м. Слава богу на хората вътре им няма нищо, както няма и ПТП при спирането.За сегашния вид на автомобила голяма заслуга имат: продавач от близък магазин който излязъл с 2 пожарогасителя, както и Пожарната- отзовала се и реагирала доста бързо.На човека и пожарникарите А всички преминаващи коли по време на инцидента са били единствено зяпачи и никой не спрял....Един дори свирел на пожарникарите да се махнат че да мине,за която си постъпка си изпросил шут в калника от единия пожарникар.Евала на такива хора като пожарникарите(тогавашния екип) и мъжът от магазина
            Интересува ме само стъклото на стопа да е здраво а диоди ако ще и да няма .
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Bravo TD100 98'- това в Гаража
              Brava TD100 96'- Мир на праха и...
              Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
              Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

              Коментар


                #8
                сори за тъпия въпрос, ама средната козола става ли на браво (с климатик е) и колко и искаш?
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  цена на десния стоп
                  FIAT BRAVA 1.6 16V 1996

                  Коментар


                    #10
                    Bravo TD100 98'- това в Гаража
                    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                    Коментар


                      #11
                      Re: Брава ТД75/ТД100 на части

                      Gosho_777 написа:
                      ...беше ТД100 но мотора се предаде и сложихме ТД75. Сменен е единствено мотора, всичко останало си е отигинал ТД100...
                      В смяната на двигателите се крие причината на пожара
                      АЗ НЕ ИСКАМ ПРОДУКТИТЕ НА МОНСАНТО В БЪЛГАРИЯ!

                      Коментар


                        #12
                        не е вярно колега, вече на 99% съм сигурен че пожара е тръгнал от релето за подгревните свещи, което е монтирано и гласено от един "голям майстор" в Габрово....докато работеше по МПС-тата удома всичко си беше наред(сменя двг на две от колите вкъщи), и след известно време се започна- едната изгоря, на втората едва не и падна стартера понеже нямало кой да сложи всички болтове и да стегне, а третата тече масло от всякъде(мотора) а скоростите сринаха лагери понеже там пък някой забравил да налее, пак на последната срина компресор на климатик понеже някой го е зацепил без капка фреон....Абе бягай страшна работа, и от тогава докато мога да се движа и да ми са здрави ръцете си правя 90% от нещата САМ, защото ми втръсна от "набедени"майстори...
                        Bravo TD100 98'- това в Гаража
                        Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                        Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                        Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                        Коментар


                          #13
                          и да добавя- един приятел продава оригинални джанти от типо 14цола само за 60лв, не са в цветущо състояние но идеални за зимата
                          Bravo TD100 98'- това в Гаража
                          Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                          Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                          Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                          Коментар


                            #14
                            Питане

                            Колега,искрено съжалявам за колата направо ми се дорева.Трябват ми няколко дребни неща ако е възможно да ги спазарим?1.Буксите за датчиците на АБС и двете само буксите с малко кабел 2.Третия стоп -стъклото.3Дръжките на вратите-4-те
                            Fiat Brava 1.9TD

                            Коментар


                              #15
                              джантите продават ли се и какви пари им искаш !?
                              Анцунга се носи върху пуловера !

                              Коментар

                              Working...
                              X