Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде са пробките за обезвъздушаване на Мареа 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде са пробките за обезвъздушаване на Мареа 1,8

    къде са пробките за обезвъздушаване на Мареа 1,8 1999гмаркучите ан радиатора са в гортана му части над тях има по една пробкана друго място има ли такива пробки - на термостата или на парното
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Има две пробки на радиатора отгоре. Други няма поне при мен. Като потече от тях...само оставяш колата да работи с отворено казанче и се обезвъздушава сама. При мен първия път се оказа че имам въздух към датчика на термостата и трябваше и от него да пусна малко антифриз, т.е. да го ползвам като пробка. След това всичко заспа.Някои казват че има пробки по маркучите на парното, но при мен няма...
    Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
    Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
    FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
    Powered by Total & Fobos LPG

    Коментар


      #3
      при колите с климатик трябва да има 3 пробки2 на радиатора и една близо до термостата в посока радиатерчето за отоплениепри тези без климатик липсва една от пробките на радиатора
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        На марея 1.8 са само две пробки,тези на радиатора отгоре!
        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

        Коментар


          #5
          alvanovo написа:
          къде са пробките за обезвъздушаване на Мареа 1,8 1999гмаркучите ан радиатора са в гортана му части над тях има по една пробкана друго място има ли такива пробки - на термостата или на парното
          не,използва се тънкия маркуч влизащ в раз. съдима процедура за обезвъзд. .................разбира се и със двете пробки на радиатора се прави същото

          Коментар


            #6
            u_bo написа:
            alvanovo написа:
            къде са пробките за обезвъздушаване на Мареа 1,8 1999гмаркучите ан радиатора са в гортана му части над тях има по една пробкана друго място има ли такива пробки - на термостата или на парното
            не,използва се тънкия маркуч влизащ в раз. съдима процедура за обезвъзд. .................разбира се и със двете пробки на радиатора се прави същото
            каква е процедурата с маркуча?
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #7
              Здравеите колеги, а някои да каже къде са пробките на Фият Брво 1,2 16V 1999, мерси
              PUNTO GRANDE

              Коментар

              Working...
              X