Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чип и Boost Controlller за PUNTO GT1,GT2,GT3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чип и Boost Controlller за PUNTO GT1,GT2,GT3

    Продавам ги в комплект.Цена 150лв.Чип- SuperChip (от 25 до 30 коня) препоръчително налягане 1.2barBoost controller - NXS За контакт: скайп JBLmusic или ЛСЗа град София безплатен монтаж. Ако резултата ви хареса ги взимате.
    Punto 1.4 gt

    #2
    Punto 1.4 gt

    Коментар


      #3
      За кое GT ??? и за налягането ) че кой кара на 1.2 митака ще си ги купи от тебе ( новия собсвеник на колата ти ) само пари да събере малко
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        Твоето чухме кви стружки вади на 1.6 бара Затова мили деца карайте на безопасни налягания само батко ви Орлин може да изравнява налягането на гумите с това в колектора
        Punto 1.4 gt

        Коментар


          #5
          WhitePower написа:
          За кое GT ??? и за налягането ) че кой кара на 1.2 митака ще си ги купи от тебе ( новия собсвеник на колата ти ) само пари да събере малко
          jblmusic написа:
          Твоето чухме кви стружки вади на 1.6 бара Затова мили деца карайте на безопасни налягания само батко ви Орлин може да изравнява налягането на гумите с това в колектора
          Еее... тамън щях да питам Орлин защо ми казва да не пипам налягането... Оригиналния ми уред показва около 1.3 бара, но реално предполагам е към 0.9? Орлине ако е към 0.9 дай да я надуем на 1.2-3 примерно? Обещавам, че като се позатопли ще се видим, че ми писна от това кофти време...

          Коментар


            #6
            еееее тука ми пръжълтя от пунтота вечечипа и контролера са продадени и отидоха където трябва разбира се
            Punto 1.4 gt

            Коментар

            Working...
            X