Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ФИАТ ПУНТО 1.1 МНОГО ИЗГОДНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ФИАТ ПУНТО 1.1 МНОГО ИЗГОДНО

    ПРОДАВАМ ФИАТ ПУНТО 1.1 МНОГО ИЗГОДНО - 2 врати, внесено от Словения преди 3 месеца, регистрация, екотакса, гражданска отговорност. Колата в момента е в София.Цена: 1850 левателефон: 0897 897 776 и 0878 16 32 34
    Прикачени файлове
    Jikencio motors

    #2
    Колега,това предложение ме заинтригува доста.Стои ли още колата и малко повече като информация може ли да ми дадеш,например километри.с какво обурудване върви и т.н.Също така и повечко снимки ако може.Наистина сега си търся точно Пунто и това ми хвана окото.
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    Коментар


      #3
      За пунтото

      Здравейте,Колата е на около 200 000 километра (реални) - не съм прекупвач, който връща километража с цел да я продаде. Като оборудване, няма екстри но пък за тази цена е перфектна. Трябват ми пари и за това я продавам. Ако си забелязъл никъде няма регистрирано пунто на тази цена. Ето и още снимки
      Прикачени файлове
      Jikencio motors

      Коментар


        #4
        Колега, а защо точно от Словения?Прощавай за въпроса
        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

        Коментар


          #5
          Колега може ли малко снимки на салона и двигателя.До кога ще е в София колата?
          ----------------------------------------------------------------------------
          Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
          ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
          ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

          Коментар


            #6
            Щом е 1.1,значи е моноинжекция,без аербег,ABS,ел.стъкла,за др не се сещам.Също така е с оранжевите мигачи,не с белите и е 55 коня.От друга страна,пък е икономична
            Punto 1.2 75hp '95

            Коментар


              #7
              Снимка на салона

              Прав си, много е икономичен. Ако някой има сериозен интерес, нека ми звънне. В София съм принципно, тъй като тук работя.Ето и снимка на салона:
              Прикачени файлове
              Jikencio motors

              Коментар

              Working...
              X