Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЪРСИ СЕ: Колегата с PUNTO GT -засечка по Магистрала Тракия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТЪРСИ СЕ: Колегата с PUNTO GT -засечка по Магистрала Тракия

    Привет колеги, вчера (13.02 - Петък) се получи егати веселата засечка с един колега на магистрала Тракия. Направихме страхотна гонка. КОлегата беше с Punto GT, поне така пишише отстрани. Чудех се кой е то зи колега. Яко настъпихме и двамата та го докарахме до малко над 210, поне аз достигнах толкова на ГАЗ , хихиихихихих!!! От година и половина карам Бравела, досега така не му бях давал газ ...изключително съм доволен....210 км на ГАЗ , представям си на Бензин Ей, колега случйано да си напарвил филмче на ластика...
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    На бензин щеше да излетиш сигурно :DДа нямаш елерони отстрани колега :D
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      неам никакви елерони....просто Газов инжекцион...хм, надявам се и колегата с Punto-то да се появи, за да разкаже..егати бегачката е тва Punto евала, не знам дали е пипано нещо по двигателя му, той ще каже...
      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

      Коментар


        #4
        Егати филма... Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          koleff нема кво да се чудиш брат тея са резачки пунто гт има само 1.4 и са с турбо по 131-133 коня са каде отиваш ти може би с тая брава

          Коментар


            #6
            dsdd, какво да ти кажа брат, незнам какви резачки са..наистина Пунтото дърпаше, но пак казвам аз карах на ГАЗ...хихи :D , а и се притеснявах малко...жена ми беше с мен, а тя е в 7 -мия месец След тази закачка с колегата с Пунтото, още повече се навих да разгледам къде се правят срещи на форума. От сумати време се каня да се запозная с феновете ( поне от София).
            Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
            Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

            Коментар


              #7
              колега луд ли си жената в седмия месец а ти и караш с над 200км/ч детето ти ще стане състезател да е живо и здраво

              Коментар


                #8
                dsdd написа:
                колега луд ли си жената в седмия месец а ти и караш с над 200км/ч детето ти ще стане състезател да е живо и здраво
                До болка ми е познато тва и на мен
                I NEED SPEED!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря Ви Колеги, за пожеланията за бебока. От както е бремнна не бях вдигал повече от 90-100 на магистрала...дори избягвам магистралите, за по - спокоен път. Но онзи ден не знам какво стана АДРЕНАЛИН е беше за малко 20-30 км
                  Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                  Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                  Коментар


                    #10
                    баце пунтото да не е едно сиво с 2 ауспуха от отзаде ,и гонката да е била посока пловдив
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      баце, много бързо караше това Пунто , не видях коко ауспуха имаше ...), шегувам се...точно така, посока Пловдив, с два ауспуха и софийски номер СА ... нещо си как ме е яд, че не направих клипче, ама нали жената трудно се сгъва вече и не можа да стигне до фотоапарата на задната седалка
                      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                      Коментар


                        #12
                        .аа и не бих казал че сме правили "ГОНКА", просто се позабавлявахме с колегата. Поне за мен беше така
                        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                        Коментар


                          #13
                          koleff написа:
                          .аа и не бих казал че сме правили "ГОНКА", просто се позабавлявахме с колегата. Поне за мен беше така
                          То оставаше и за двама ви да е било гонка и колегата с ГТ-то направо да си пуска обявата в "продава"

                          Коментар


                            #14
                            ясно що колегата се обади че е издухал гарнитурата хем му казах не давай гас че ти е бедна сместа - а отиваше до пловдив да купи бензиновата помпа щото неговата е много зле ) и така газ ако на бедна смес и после белия пушак излязал
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #15
                              тцтцтцт, Колега WhitePower сериозно ли говориш за издуханата гарнитура....много съжалявам Другия път ще правим само ластици до 150-160 ))
                              Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                              Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                              Коментар

                              Working...
                              X