Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз или представител на "ЛАНДИ ГАЗ"?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз или представител на "ЛАНДИ ГАЗ"?

    Трябва ми дистрибутор или сервиз на ЛАНДИ ГАЗ - Италия за предпочитане в Пловдив. Един приятелиска да му правят диагностика на газовата, че нещо не му работила добре. Ако някой знае за такъв сервиз да помогне.
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    #2
    Казаха ми за Ренцо Ланди че е около РУМ - Изгрев към Скобелева майка
    Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
    ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

    Коментар


      #3
      Този сервиз не е към Скобелва майка. На светофара до бившия рум Изгрев влизаш към ромската махала и още първата пряка в ляво, но трябва да се пита, защото е малко усукано. Но по важното е че там не правят Ренцо Ланди. Аз ходих да питам за метанова уредба и ми казаха,че с Р. Ланди не се занимават. Знам сервиз в София, ако ви интересува имам тел..
      Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

      Коментар


        #4
        duw2 написа:
        Знам сервиз в София, ако ви интересува имам тел..
        Ами, много ще помогнеш! Чакам телефон. Благодаря предварително!!!
        Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
        Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
        BlueStorm transforms . . .
        . . . !!!

        Коментар


          #5
          Телефона на сервиза Ланди Ренцо: 02/77 87 37, 0888 20 14 47 Христо Танев.
          Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

          Коментар


            #6
            duw2 написа:
            Телефона на сервиза Ланди Ренцо: 02/77 87 37, 0888 20 14 47 Христо Танев.
            Още веднъж - много благодаря!
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #7
              Да ти призная моите впечатления не са добри. Мизерно ми се видя, но само там може да чете компа на уредбата ми. Успех.
              Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

              Коментар


                #8
                Току що говорих по телефона с представителя за Пловдив на LR , имат и софтуер . Ул :" Липник"-3 , срещу РУМ - Изгрев на 30 м от Хаджията Груев (в ляво до 8 ет блок) . GSM-- 0888/ 814-106
                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                Коментар


                  #9
                  BlueStorm написа:
                  duw2 написа:
                  Телефона на сервиза Ланди Ренцо: 02/77 87 37, 0888 20 14 47 Христо Танев.
                  Още веднъж - много благодаря!
                  Колеги и аз нямам кой знае колко добри впечатления от този сервиз - най-малкото отговор "какво да ти чета компщтъра - този модел не е за твойта кола" на мен лично поне не ми харесва. След като италианеца я е сложил (не че не са ахмаци и там ) значи поне малко от малко става и една диагностика можеше и да ми помогне... Благодаря на колегата за контактите в Пловдив - май ще взема да ида до там някой ден, за да се пробвам...
                  Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                  Коментар

                  Working...
                  X